Trucks

Namai išvykus iš namų

VOLVO FH KABINOS

Tenka dažnai nakvoti sunkvežimyje? O gal tiesiog norite, kad kabina būtų patogi ir erdvi? „Volvo FH“ tai visai kitas gyvenimo kelyje lygis. Čia jausitės patogiai, nesvarbu, kokios būtų sąlygos lauke. Jūsų namai išvykus iš namų.

„Volvo FH“ kabinos būna penkių dydžių, todėl galite užsisakyti būtent tokią, kokios reikia. Jose visose yra daug erdvės ir geras apšvietimas. Keturiose kabinose gali patogiai išsimiegoti iki dviejų žmonių. Geras poilsis yra svarbus, kad galėtumėte gerai dirbti: izoliuota kabina ir užuolaidos padės netrukdomai išsimiegoti. Klimato sistema gali būti papildyta „I-Park Cool“, kad būtų išlaikoma ideali temperatūra visą naktį.

Yra pakankamai daiktadėžių visiems jūsų daiktams. Apšvietimo, garso, pramogų ir kitos funkcijos lengvai valdomos prietaisų skydelyje, galinėje sienoje esančiame skydelyje arba balsu. Ir tai tik pradžia. Siūlome daugybę kitų priedų, kad gyvenimas kelyje taptų netgi dar patogesnis.

Geras miegas

Rinkitės įvilktų spyruoklių arba porolono čiužinį. Jie abu labai patogūs. Kad išsimiegotumėte dar geriau, galite koreguoti gulto padėtį, jei sunkvežimis pastatytas ant šlaito.

Du šaldytuvai

Reikia daugiau vietos greitai gendantiems produktams? Jokių problemų. „Volvo FH“ kabinoje galite įsirengti du šaldytuvus. Vieną viršutinėje galinėje lentynoje ir vieną po gultu.

PRIEDAI JŪSŲ SUNKVEŽIMIUI

PRITAIKYKITE SAU

PASIRUOŠĘ PATOGIAI GYVENTI KELYJE?

Padėsime pritaikyti kabiną pagal jūsų poreikius.