Volvo Trucks

Lietuva

×
Atidžiau pažvelkite į „Volvo FH“ jėgos agregatų teikiamas galimybes.

Pelningas transporto verslas

VOLVO FH JĖGOS AGREGATAI

Galia ir valdymas, kurių reikia, kad galėtumėte gabenti krovinius važiuodami savo maršrutais. Pritaikyti „Volvo FH“ jėgos agregatus pagal atliekamas užduotis galima kaip niekad tiksliai. Niekada nepritrūksite galios ir žinosite, kad degalai naudojami efektyviausiai. Gaukite daug daugiau, nei įdedate. Tai pelningumas. 

Atraskite „Volvo FH“ variklių gamą.

Varikliai

„Volvo FH“ jėgos agregatų širdis yra D pakopos variklis D13, kurio galingumas gali būti 420, 460, 500 arba 540 AG. Taip pat siūlome 460 ir 500 AG versiją su technologija „Turbo Compound“, kuri užtikrina netgi dar didesnį sukimo momentą, kad būtų efektyviau naudojami degalai. Taip pat galite rinkti dujomis varomus variklius, kurių galingumas yra 420 arba 460 AG. Kuris geriausiai tinka jūsų veiklai?

Važiavimo savybės

Kad ir kurį „Volvo FH“ variklį pasirinktumėte, jums paklus įspūdingas sukimo momentas įvairiuose sūkių diapazonuose. Rezultatas – puikios važiavimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos.

I-Shift

„I-Shift“ yra automatizuotų pavarų dėžių gama, kuri padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nėra sunkaus sankabos pedalo, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną kartą automatiškai perjungiama pačiu tinkamiausiu laiku. Įvairūs programinės įrangos paketai suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ pagal savo poreikius. Taip pat galite užsisakyti „Volvo FH“ sunkvežimį, kuriame yra „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis arba „I-Shift” su dviguba sankaba.

Daugiau informacijos apie „I-Shift“ 

KITI PAGEIDAVIMAI?

Galime padėti išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį sunkvežimį.