Trucks

Pelningas transporto verslas

VOLVO FH JĖGOS AGREGATAI

Galia ir valdymas, kurių reikia, kad galėtumėte gabenti krovinius važiuodami savo maršrutais. Pritaikyti „Volvo FH“ jėgos agregatus pagal atliekamas užduotis galima kaip niekad tiksliai. Niekada nepritrūksite galios ir žinosite, kad degalai naudojami efektyviausiai. Gaukite daug daugiau, nei įdedate. Tai pelningumas. 

Varikliai

„Volvo FH“ jėgos agregatų širdis yra E pakopos variklis D13, kurio galingumas gali būti 420, 460, 500 arba 540 AG. Taip pat siūlome 420, 460 ir 500 AG versijas su technologija „Turbo Compound“, kuri užtikrina netgi dar didesnį sukimo momentą, kad būtų efektyviau naudojami degalai. Taip pat galite rinktis iki 500 AG dujomis varomus variklius. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – siūlome „Volvo FH Electric“ su 450 kW arba 666 AG grynos elektros galios. Kuris geriausiai tinka jūsų veiklai?

Važiavimo savybės

Kad ir kurį „Volvo FH“ variklį pasirinktumėte, jums paklus įspūdingas sukimo momentas įvairiuose sūkių diapazonuose. Rezultatas – puikios važiavimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos.

I-Shift

„I-Shift“ yra automatizuotų pavarų dėžių gama, kuri padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nėra sunkaus sankabos pedalo, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną kartą automatiškai perjungiama pačiu tinkamiausiu laiku. Įvairūs programinės įrangos paketai suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ pagal savo poreikius. Taip pat galite užsisakyti „Volvo FH“ sunkvežimį, kuriame yra „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis arba „I-Shift” su dviguba sankaba.

Daugiau apie „I-Shift“ 

KITI PAGEIDAVIMAI?

Galime padėti išsirinkti jūsų poreikius atitinkantį sunkvežimį.