Trucks

Pritaikyta jūsų našumui

Volvo FH16 važiuoklė

Jums reikia sunkvežimio, kuris susidorotų su jūsų atliekamomis užduotimis. Pritaikome važiuoklę, kad galėtumėte sėkmingai dirbti, naudodami komponentus ir sistemas, kurie garantuotai veiks patikimai daug metų. Tai darbo įrankis, kuriuo galite pasitikėti.

„Volvo FH16“ padės tinkamai atlikti darbą. Galite rinktis sunkvežimį su vien pneumatine pakaba tiek sudėtingoms tolimųjų gabenimų užduotims, tiek statybų darbams. O „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina puikų vairavimą.

Galite užsisakyti „Volvo FH16“, kuris paruoštas vežti itin sunkius krovinius sudėtingomis sąlygomis arba važiuoti tolimais maršrutais dideliu greičiu. Jų abiejų koncepcija yra tokia pati. „Volvo FH16“ gali būti pritaikytas praktiškai bet kokioms užduotims, kurioms reikia daug galios ir gerų važiavimo charakteristikų.

Sudvejintos ašies pakėlimas

Naudokite ašies pakėlimą, bet tik tada, kai to reikia. Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai važiuojate be krovinio. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį, padangų susidėvėjimą ir degalų sąnaudas. 

Daugiau informacijos apie sudvejintos ašies pakėlimą

Penkios ašys tiesiai iš gamyklos

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti penkiaašį sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau ir pritaikymo išlaidos bus mažesnės. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Greitos antstato montavimo galimybės

Galima rinktis iš daugelio siūlomų specifikacijų, todėl „Volvo FH16“ lengva pritaikyti konkrečiai paskirčiai. Galima paprastai naudotis elektroniniu antstatų montavimo moduliu, o „Volvo“ antstatų montavimo svetainės instrukcijose pateikiami visi reikiami techniniai brėžiniai ir laidų montavimo schemos. Viskas, kad galėtumėte sėkmingai pritaikyti sunkvežimį savo veiklai.

Paruoštas antstatui montuoti 

MES PASIRENGĘ PADĖTI!

Tik pasakykite, kokios važiuoklės jums reikia.