Trucks

Griežtų reikalavimų evoliucija

Volvo FH16 kabinos išorė

Tai tas pats išskirtinis „Volvo FH16“, pasižymintis idealiu galios ir patogumo balansu. Tačiau akivaizdu, kad tai kitas evoliucijos etapas.

„Volvo FH16“ kabinos formos yra aptakesnės, o tarpai tarp viršutinės ir apatinės priekinės sričių yra mažesni – tai pagerina aerodinamines savybes ir efektyvumą. Unikalios „Volvo FH16“ grotelės yra sidabro spalvos, pabrėžiančios, kad tai ypatingas sunkvežimis. 

Tačiau aiškiausias evoliucijos ženklas yra priekinių žibintų dizainas, kuris suteikia „Volvo FH16“ unikalią išvaizdą. Išskirtinės priekinių žibintų linijos dera su kabinos forma. Jos tęsiasi aplink priekinį kampą ir atgal kabinos šonuose. „Volvo FH16“ priekiniai žibintai yra juodos spalvos. Net kai šis sunkvežimis stovi vietoje, akivaizdu, kad jis yra vienas iš galingiausių. Be to, jis ištobulintas labiau, nei kada nors anksčiau.

Trijų tipų naujieji priekiniai žibintai ne tik gerai atrodo – juose įtaisyta patobulintų funkcijų, kurios padaro gyvenimą kelyje saugesnį ir patogesnį. 

Taip pat pastebėsite, kad emblema priekyje yra didesnė, o įlipimo laipteliuose yra aliuminio intarpai. Detalės, kurios yra svarbios.

Volvo FH16 išvaizda

Galite rinktis iš trijų išorės apdailos lygių ir šimtų spalvų.

Bazinė apdaila

Su juodomis grotelėmis, pilku buferiu, veidrodžiais ir kt.

Bazinė išorės apdaila su tvirtu priekiu

Su pilkos spalvos tvirtu buferiu, juodomis grotelėmis, pilkais buferio veidrodžiais ir kt. Priekiniai žibintai yra juodos spalvos.

Volvo FH16 apdaila

Su unikaliomis sidabro spalvos „Volvo FH16“ grotelėmis ir juodos spalvos priekiniais žibintais. Buferis, veidrodžiai ir t. t. nudažyti kėbulo spalva. Aliuminio intarpai laipteliuose. 

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

 

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

 

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

PRIEDAI JŪSŲ SUNKVEŽIMIUI

PRITAIKYKITE SAU

„Volvo FH16“ išorės vaizdai

PASIRUOŠĘ ĮSIGYTI „VOLVO FH16“?

Jis jūsų laukia