Trucks

Jūsų kabina – jūsų namai

Volvo FH16 kabinos vidus

Jūs esate už viską atsakingi ir jūs atliekate patikėtą darbą. „Volvo FH16“ suteikia daugiau valdymo galimybių nei kada nors anksčiau.

Pasikeitimai matomi iškart, kai įlipate į „Volvo FH16“ kabiną. Ji skiriasi nuo to, prie ko esate įpratę, bet tuo pačiu metu labai pažįstama. „Volvo FH16“ spalvos, medžiagos ir apdaila nesupainiojamos su niekuo. Atsisėdus viskas yra ten, kur ir turėtų būti. Jūsų ranka intuityviai nusileidžia ant „I-Shift“ pavarų svirties, kuri patogiai integruota į sėdynę.

Visa vairuotojo darbo vieta sukurta taip, kad galėtumėte laikyti rankas ant vairo ir žiūrėti į kelią. Dirbdami turite visišką kontrolę, todėl darbą galite atlikti tinkamai.

Prietaisų skydelis yra visiškai skaitmeninis ir atveria naujas galimybes pritaikyti darbo aplinką pagal poreikius bet kokioje situacijoje. Lengvai naudojamas traukos valdiklis suteikia geresnę trauką pasukus jį pagal laikrodžio rodyklę, o prietaisų skydelyje turite visišką diferencialų blokavimo įrenginių ir visų ašių apkrovos kontrolę. Naujame devynių colių papildomame ekrane galite valdyti sunkvežimio funkcijas, įskaitant iki aštuonių vaizdo kamerų ir programėles.

„Volvo FH16“ kabinoje taip pat yra valdymo balsu funkcija, todėl turite pakankamai pagalbos.

Unikalūs „Volvo FH16“ vidaus paviršiai užtikrina aukštą kokybės lygį. Akivaizdu, kad patogumas yra didžiausias, koks tik gali būti sunkvežimyje.

Apdailos lygiai

„Volvo FH16“ vidus yra unikalus. Galite rinktis iš dviejų apdailos lygių. Be to, galite rinktis iš daugybės spalvų.

„Volvo FH16“ apdaila

Su tekstiliniais ir odiniais apmušalais, guminiais kilimėliais, dekoratyvine apdaila ir apdailos elementais.

„Volvo FH16“ odos apdaila

Su vien tik odiniais apmušalais, guminiais kilimėliais, dekoratyvine apdaila ir apdailos elementais. 

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

„Volvo FH16“ interjero vaizdai

Norite sužinoti daugiau apie kabinos vidų?

Pasitarkite su prekybos atstovu.