Trucks

Riedantis liukso numeris

Volvo FH16 kabinos

Norite nakvoti kabinoje stilingai, o gal tiesiog reikia labai patogios kabinos, kurioje būtų daug erdvės? „Volvo FH16“ padidina gyvenimo kelyje patogumo lygį. Čia jausitės patogiai, nesvarbu, kokios būtų oro sąlygos lauke. Lipkite vidun!

Rinkitės iš penkių kabinos dydžių ir gaukite tiek erdvės, kiek jums reikia. Jose visose yra daug erdvės ir geras apšvietimas. Keturiose iš siūlomų kabinų gali patogiai išsimiegoti du žmonės, arba galite tiesiog mėgautis erdve pats. Sąlygos geram poilsiui – idealios: izoliuota kabina ir užuolaidos padės netrukdomai išsimiegoti. Klimato sistema gali būti papildyta „I-Park Cool“, kad būtų išlaikoma ideali temperatūra visą naktį.

Yra pakankamai daiktadėžių visiems jūsų daiktams. Apšvietimo, garso, pramogų ir kitos funkcijos lengvai valdomos prietaisų skydelyje, galinėje sienoje esančiame skydelyje arba balsu. Ir tai tik pradžia. Rinkitės iš daugybės kitų priedų, kad gyvenimas kelyje taptų netgi dar patogesnis.

Geras miegas

Rinkitės įvilktų spyruoklių arba porolono čiužinį. Jie abu labai patogūs. Kad išsimiegotumėte netgi dar geriau, galite koreguoti gulto padėtį, jei sunkvežimis pastatytas ant šlaito.

Du šaldytuvai

Reikia daugiau vietos greitai gendantiems produktams? Jokių problemų. „Volvo FH16“ kabinoje galite įsirengti du šaldytuvus. Vieną viršutinėje galinėje lentynoje ir vieną po gultu.

PRIEDAI JŪSŲ SUNKVEŽIMIUI

PRITAIKYKITE SAU

AUKŠČIAUSIAS PATOGUMO LYGIS

Padėsime jums pasirinkti tinkamai.