Trucks

Puikios važiavimo charakteristikos

Volvo FH16 jėgos agregatai

Jums paklūsta iki 750 AG ir didžiulis sukimo momentas. Tačiau tuo pačiu metu sunkvežimis važiuoja švelniai ir yra manevringas, net kai gabenate sunkius krovinius sunkiomis sąlygomis. Be to, „Volvo FH16“ jėgos agregatai yra ne tik galingi, bet ir efektyviai naudoja degalus. Dėl „I-Shift“ transmisijos visos pavaros automatiškai pakeičiamos pačiu tinkamiausiu metu. Tai technologija, kuri padeda dirbti pelningai.

Varikliai

„Volvo FH16“ jėgos agregatų širdis yra D pakopos variklis D16, kurio galingumas gali būti 550, 650 arba 750 AG. Ir iki 3 550 Nm sukimo momentas.

Važiavimo savybės

Nesvarbu, koks galingumo lygis, jums paklus įspūdingas sukimo momentas įvairiuose sūkių diapazonuose. Galėsite važiuoti įjungę aukštą pavarą netgi kildami į įkalnę ir gauti naudą iš patogaus vairavimo bei mažų degalų sąnaudų.

I-Shift

„I-Shift“ yra automatizuotų pavarų dėžių gama, kuri padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nėra sunkaus sankabos pedalo, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną kartą automatiškai perjungiama pačiu tinkamiausiu laiku. Įvairūs programinės įrangos paketai suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ pagal konkrečius jūsų poreikius. Užsisakę „Volvo FH16“ taip pat galite gauti „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis, kad būtų lengviau pajudėti iš vietos esant prastoms sąlygoms ir būtų efektyviai naudojami degalai. Rinkitės „I-Shift“ su itin palėtintomis ir keliomis atbulinės eigos pavaromis, kad galėtumėte važiuoti vos 0,5–2 km/val. greičiu visiškai valdydami variklio sukimo momentą.

Daugiau informacijos apie „I-Shift“

REIKIA GALIOS?

Padėsime optimizuoti ją pagal jūsų poreikius.