Volvo Trucks

Lietuva

×

„VOLVO FL“ SAVYBĖS

Kompaktiškas. Paprastas manevruoti. O dabar ir su keturių ratų pavara. Sužinokite, kodėl „Volvo FL“ puikiai tinka kroviniams pristatyti mieste. Užtikrintai įveiks bet kurį paviršių.

„Volvo FL“ – „I-Sync“, degalų taupymas

I-Sync

Sužinokite, kaip „Volvo FL“ automatizuota 6 pavarų „I-Sync“ pavarų dėžė supaprastina vairavimą mieste, sumažina degalų sąnaudas ir užtikrina mažas išlaidas priežiūrai.

Skaitykite daugiau

„Volvo FL“ – dėtuvėse yra vietos viskam

Dėtuvės

Pamatysite, kad „Volvo FL“ kabinoje yra vietos viskam. O jeigu norite dar daugiau dėtuvių, prašom. Papildomos dėtuvės suteiks galimybę į kelionę pasiimti viską, ko reikia.

Skaitykite daugiau

„Volvo FL" 4x4

„Volvo FL" 4x4

Dėl geresnio sukibimo ir didesnės prošvaisos „Volvo FL“ 4x4 galima važiuoti bet kuriuo keliu ir visomis sąlygomis. Jis idealiai tinka daugeliui skirtingų sričių.

Skaitykite daugiau

„Volvo FL“ – patogus įlipimo laiptelis

Įlipimo laiptelis

Sužinokite, kodėl kiekviena „Volvo FL“ įlipimo laiptelio detalė buvo sukurta užtikrinant, kad kiekvienas įlipimas ir išlipimas būtų kuo saugesnis. Jis užtikrina patogią darbo dieną.

Skaitykite daugiau

„Volvo FL“ – galingi priekiniai žibintai

Priekiniai žibintai

Sužinokite, kodėl naujoviški „Volvo FL“ priekiniai žibintai taip gerai apšviečia jums kelią. Ir kodėl V formos šviesos diodų žibintai užtikrina, kad jus matys kiti eismo dalyviai.

Skaitykite daugiau

„Volvo FL“ – galios ėmimo įtaisai

Galios nuėmimo įtaisai

Raskite reikiamą galios paketą. Mūsų universalūs galios ėmimo įtaisai efektyviai ir ekonomiškai perduoda galią krovinių kilnojimo įrangai, pvz., šaldymo sistemoms.

Skaitykite daugiau

„Volvo FL“ – saugi kabina

Saugi kabina

Būkite saugūs mieste. Susidūrimo bandymai. Susidūrimo su kliūtimi bandymai. Smūgio į galvą bandymai. „Volvo FL“ įveikė juos visus. Sužinokite apie saugos ypatybes, užtikrinančias jūsų saugumą.

Skaitykite daugiau

Pamatykite „Volvo FL“ iš arti

Ištyrinėkite visas „Volvo FL“ ypatybes. Tada užsukite pas vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą ir jums surengs ekskursiją gyvai.