Volvo Trucks

Lietuva

×
„I-Sync“ pavarų dėžė puikia tinka kroviniams išvežioti mieste

Taupykite degalus. Sumažinkite stresą.

I-Sync

Važiuojam. Sustokite. Važiuojam. „Volvo FL“ automatizuota 6 pavarų „I-Sync“ pavarų dėžė supaprastina kelionę mieste. Ji padeda sumažinti degalų sąnaudas. Sumažina klimato kaitą lemiančią emisiją. Ir užtikrina mažas išlaidas priežiūrai.

Mechaninė ar automatinė?

Už vairo esančia svirtele galite pasirinkti rankinį arba automatinį režimą. Čia nėra sankabos pedalo, todėl ta pačia svirtele valdomas ir rankinis perjungimas. Automatiniu režimu optimizuojamas pavarų perjungimas. O dėl elektrohidraulikos kiekvienas perjungimas atliekamas itin tolygiai.

Svirtimi pasirinkite automatinio ar rankinio valdymo galimybę
Penkių ar aštuonių litrų varikliams skirta „I-Sync“

Rinkitės galią

„I-Sync“ būna dviejų variantų – skirtų D5K ir D8K varikliams. Kadangi ji pritaikyta sukimo momentui iki 1 050 Nm, tai idealus variantas krovinių išvežiojimo važiuoklių ašims (tiek su keturių, tiek su šešių cilindrų varikliais).

Paprasta įvaldyti

„I-Sync“ buvo sukurta siekiant patenkinti užimtų krovinius išvežiojančių vairuotojų, kasdien vairuojančių tą patį sunkvežimį, poreikius, todėl ji intuityvi, ja paprasta naudotis. Tad jūsų kelionė visada bus saugesnė, patogesnė ir efektyvesnė.

 

„I-Sync“ – intuityvi valdyti

Pereikite prie „I-Sync“

Vairuoti su „I-Sync“ yra tikras malonumas. Išbandykite ją patys, apsilankę vietinėje „Volvo Trucks“ prekybos atstovybėje.

„Volvo FL“ savybės