Volvo Trucks

Lietuva

×
Galios ėmimo įtaisai visiems atvejams

Bet kuriai užduočiai reikalinga galia

„Volvo FL“ galios nuėmimo įtaisai

„Volvo“ galios ėmimo įtaisai efektyviai ir ekonomiškai perduoda galią krovinių kilnojimo įrangai, pvz., šaldymo sistemoms arba nedideliam kranui. Mūsų universalios pasirinkimo galimybės užtikrina, kad nepaisant jūsų veiklos rasime jums tinkantį galios paketą.

Galios nuėmimo įtaisai: idealiai sąveikauja su varikliu ir pavarų dėže

Užtikrinta kokybė

Esminis dalykas yra sąveika tarp galios ėmimo įtaisų (PTO) ir sunkvežimio jėgos agregatų. Dėl to mūsų PTO yra specialiai suprojektuoti sklandžiai veikti su „Volvo“ varikliais ir pavarų dėžėmis. Šie patikimi, lengvi ir nesunkiai prižiūrimi įtaisai taip pat yra pritaikyti reikliems krovinių išvežiojimo verslo poreikiams.

Visa reikiama galia

Nepaisant to, kokį variklį pasirinksite (D5K ar D8K), pritaikysime jam tinkantį galios perdavimo įtaisą. Abiem atvejais didžiausias sukimo momentas – 600 Nm. Pasirinkite ant pavarų dėžės montuojamą PTO ir įvairius su sankaba ar be jos naudojamus variantus – pasirinkimo galimybę lemia Jūsų pavarų dėžė.

Galios perdavimo įtaisai visiems veikimo režimams
Galios nuėmimo įtaisai: sumontuoti gamykloje

Specifikacija, kuri atsiperka

Optimalus veikimas. Aukštesnė kokybė. Paprastesnis tvirtinimas. Užsakykite iš gamyklos tinkamą PTO įtaisą su važiuokle ir nauda greitai atsispindės jūsų finansinėse ataskaitose.

Gaukite galios paketą

Jūsų vietinė „Volvo Trucks“ prekybos atstovybė yra pasiruošusi padėti rasti „Volvo FL“ tinkamą specifikaciją.

„Volvo FL“ savybės