Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FL“: su pasaulinio lygio saugumą užtikrinančia kabina

Saugumas mieste

„Volvo FL“ saugi kabina

Susidūrimo bandymai. Susidūrimo su kliūtimi bandymai. Smūgio į galvą bandymai. „Volvo FL“ įveikė juos visus. Tikriausiai tvirčiausia kabina savo klasėje dėl įvairių saugos ypatybių, apsaugančių įvykus avarijai.

Volvo FL safety cab drivers seat studio

Atsiloškite. Prisisekite. Važiuokite saugiai

Sustiprinta sėdynės konstrukcija ir jos tvirtinimas avarijos atveju sumažina judėjimą į priekį. Kaklo atrama neleidžia judėti galvai ir ją gerai apsaugo. O integruotas saugos diržas užtikrina geriausią atsparumą smūgiams. Kadangi saugumu pasirūpinta, jums belieka išsirinkti saugos diržo spalvą. Norėtumėte juodo ar apie save aiškiai primenančio raudono?

Volvo FL safety cab steering wheel

Dvigubai stipresnis

Siekiant jus apsaugoti per avariją, visa „Volvo FL“ kabina buvo sutvirtinta papildomai panaudojus 31 kg plieno. Tam, kad įvykus avarijai traumų tikimybė būtų mažesnė, prietaisų skydas, vairas ir valdikliai yra suapvalinti.

Volvo FL safety cab steering headlights studio

Saugo jus ir kitus

Mūsų priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistemos sukurtos tam, kad susidūrimo atveju neleistų lengviesiems automobiliams palįsti po sunkvežimiu ir taip sumažintų keleivių sužalojimo tikimybę. O mūsų elektroninė stabilumo programa veiksmingai sumažina slydimo ir apsivertimo pavojų. Iškilus pavojui, ji akimirksniu pradeda veikti, sumažina variklio galią ir ima stabdyti atskirai kiekvieną sunkvežimio ir priekabos ratą.

Geriausia galimybė matyti – ir būti matomu

Visos aplinkos matomumas

Judrioje miesto aplinkoje labai svarbu žinoti, kas vyksta aplink jūsų sunkvežimį. Be didelio „Volvo FL“ priekinio stiklo ir puikių galinio vaizdo veidrodžių, puikų įprastai nematomų vietų matomumą užtikrina papildomas apatinis langas keleivio duryse.

Volvo FL safety cab headlight studio

Trijų dalių buferis

Dėl plieninių kampų buferis itin atsparus smūgiams, todėl mažėja pažeidimo tikimybė ir remonto išlaidos. O įvykus susidūrimui atskiros dalys sugeria smūgį, todėl reikės pakeisti tik pažeistas sekcijas.

Volvo FL safety cab alarm

Saugi sistema

Sunkvežimį „Volvo FL“ padeda apsaugoti išplėstinė, nuotoliniu būdu valdoma signalizacijos sistema. Nelauktiems svečiams mėginant atidaryti duris arba kitaip lįsti prie sunkvežimio, sistema lengvai įsijungia, todėl ir nebūdami šalia galite jaustis ramūs.

Naršykite papildomai užsakomą „Volvo“ saugos įrangą

Papildomi saugos priedai 

Reikia šildomų išorinių veidrodėlių? Pirmosios pagalbos komplekto? Ar priekinio stiklo apsauginio atspalvio? Galime aprūpinti jūsų „Volvo FL“ visais reikalingais saugos priedais.

Saugi ir patikima

Patys išbandykite tvirčiausią savo klasėje kabiną. Apsilankykite vietinėje „Volvo Trucks“ atstovybėje ir užsiregistruokite į bandomąjį važiavimą.

„Volvo FL“ savybės