Trucks

Saugumas mieste

Volvo FL saugi kabina

Susidūrimo bandymai. Susidūrimo su kliūtimi bandymai. Smūgio į galvą bandymai. „Volvo FL“ įveikė juos visus.

Tikriausiai tvirčiausia kabina savo klasėje dėl įvairių saugos ypatybių, apsaugančių įvykus nelaimingam atsitikimui.

Atsiloškite. Prisisekite. Važiuokite saugiai

Sustiprinta sėdynės konstrukcija ir jos tvirtinimas avarijos atveju sumažina judėjimą į priekį. Kaklo atrama neleidžia judėti galvai ir ją gerai apsaugo. O integruotas saugos diržas užtikrina geriausią atsparumą smūgiams. Kadangi saugumu pasirūpinta, jums belieka išsirinkti saugos diržo spalvą. Norėtumėte juodo ar apie save aiškiai primenančio raudono?

Dvigubai stipresnis

Siekiant jus apsaugoti avarijos metu, visa „Volvo FL“ kabina buvo sutvirtinta papildomai panaudojus 31 kg plieno. Tam, kad įvykus nelaimingam atsitikimui traumų tikimybė būtų minimali. Prietaisų skydelis, vairas ir valdikliai yra suapvalinti.

Saugo jus ir kitus

Mūsų priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sukurtos tam, kad susidūrimo atveju neleistų lengviesiems automobiliams palįsti po sunkvežimiu ir taip sumažintų keleivių sužalojimo tikimybę. O mūsų elektroninė stabilumo sistema veiksmingai sumažina slydimo ir apsivertimo pavojų. Iškilus pavojui, ji akimirksniu pradeda veikti, sumažina variklio galią ir ima stabdyti atskirai kiekvieną sunkvežimio ir priekabos ratą.

Visos aplinkos matomumas

Judrioje miesto aplinkoje labai svarbu žinoti, kas vyksta aplink jūsų sunkvežimį. Be didelio „Volvo FL“ priekinio stiklo ir puikių galinio vaizdo veidrodžių, puikų įprastai nematomų vietų matomumą užtikrina papildomas apatinis langas keleivio duryse.

Trijų dalių bamperis

Dėl plieninių kampų bamperis itin atsparus smūgiams, todėl mažėja pažeidimo tikimybė ir remonto išlaidos. O įvykus susidūrimui atskiros dalys sugeria smūgį, todėl reikės pakeisti tik pažeistas sekcijas.

Saugumo sistema

Sunkvežimį „Volvo FL“ padeda apsaugoti išplėstinė, nuotoliniu būdu valdoma signalizacijos sistema. Nelauktiems svečiams mėginant atidaryti duris arba kitaip patekti į sunkvežimį, sistema lengvai įsijungia, todėl ir nebūdami šalia galite jaustis ramūs.

Papildomi saugos priedai 

Reikia šildomų išorinių veidrodėlių? Pirmosios pagalbos komplekto? Ar priekinio stiklo apsauginio atspalvio? Galime aprūpinti jūsų „Volvo FL“ visais reikalingais saugos priedais.

Saugus ir patikimas

Išbandykite tvirčiausią savo klasėje kabiną. 

„Volvo FL“ savybės