Trucks

Volvo FL

EFEKTYVUS DEGALŲ NAUDOJIMAS

Kadangi svarbus kiekvienas lašas, mes išvystėme pasaulyje pirmaujančias technologijas, sukūrėme novatoriškas paslaugas ir parengėme degalų taupymo strategijas, kurios gali labai teigiamai paveikti jūsų pelningumą. 

Atraskite duomenų galią

„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti jums sutaupyti iki 7 % degalų.

„Dynafleet“ – stebėkite degalų naudojimo efektyvumą

Susipažinkite su mūsų išmaniąja parko valdymo sistema. Stebėkite savo sunkvežimių ir vairuotojų darbo rodiklius realiuoju laiku ir naudokitės automatiškai generuojamais degalų naudojimo efektyvumo reitingais. Tada palyginkite, įžvelkite tendencijas ir priimkite pelningumą didinančius degalų taupymo sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“

Vairuotojų mokymas – maži pakeitimai, dideli sutaupymai

Mūsų kursai apie ekonomišką vairavimą padės kuo geriausiai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Kursai yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis, juose kalbama apie laiko patikrintus sisteminius principus, kurie padeda įsisavinti ekonomiškus važiavimo būdus ir taupant pasiekti ilgalaikių rezultatų. Geriausių rezultatų pasiekiama kartu naudojant „Dynafleet“ ataskaitas.

„Volvo“ vairuotojų mokymas

Gera pradžia – pusė darbo

Norint sėkmingai taupyti degalus, svarbu viską daryti teisingai nuo pat pradžių. „Volvo Trucks Lietuva“ komanda puikiai išmano apie degalų taupymą.