Trucks

Rinkitės elektrą arba dyzeliną

Volvo FL jėgos agregatai

Įsigiję „Volvo FL“, visada turėsite darbui reikalingą galią. Norite sumažinti CO₂ pėdsaką? Rinkitės elektrinį, tylų sunkvežimį, kurį lengva vairuoti. O jei norite pasikliauti pažangiausia dyzelino technologija, siūlome jūsų poreikius atitinkančią gamą.

Elektriniai jėgos agregatai

„Volvo FL Electric“ suteikia galimybę dirbti neteršiant aplinkos. Puikiai tinka naudoti miesto centre, kur taikomi griežčiausi aplinkosaugos standartai. Elektrinis variklis su 175 AG nuolatine galia ir iškart išvystomu didžiausiu sukimo momentu reiškia, kad jį labai lengva vairuoti. Dėl 2 greičių pavarų dėžės važiavimas yra sklandus ir efektyvus.

Žemas emisijos ir triukšmo lygis

Elektrinis jėgos agregatas užtikrina puikią darbo aplinką. Tylus darbas kabinoje ir dirbant šalia sunkvežimio. Nulinė išmetamųjų dujų emisija reiškia geresnę oro kokybę dirbant šalia sunkvežimio, pavyzdžiui, atliekant atliekų surinkimo užduotis.

Nuvažiuojamas atstumas ir įkrovimas

Pritaikysime „Volvo FL Electric“ pagal jūsų maršrutus ir užduotis. Su visiškai įkrautais akumuliatoriais „Volvo FL Electric“ nuvažiuos iki 420 km*, bet prireikus galime pagaminti jums sunkvežimį, kuris įveiks netgi dar didesnį atstumą.

* Priklauso nuo tokių sąlygų kaip oras, vėjo pasipriešinimas, bendras sunkvežimio svoris ir vairuotojo darbas.

Dyzeliniai jėgos agregatai

Siūlomi du 5 litrų ir du 8 litrų dyzeliniai varikliai. Visi jie pasižymi greita reakcija ir dideliu sukimo momentu esant mažiems sūkiams. Galios lygis yra nuo 210 iki 280 AG, o sukimo momentas iki 1050 Nm. Varikliai yra ekonomiški ir gali būti varomi atsinaujinančiais degalais – sertifikuoti sintetiniam dyzelinui (HVO) ir biodyzelinui (RME).

Papildomo išmetamųjų dujų apdorojimo sistema

Dyzeliniuose varikliuose naudojama atrankinės katalizės redukcijos (SCR) technologija, kad jie atitiktų „Euro 6“ reikalavimus. Variklį papildėme vandeniu aušinama išmetamųjų dujų recirkuliacijos (EGR) sistema ir dyzelino kietųjų dalelių filtru (DPF), kuris regeneruojamas automatiškai.

Automatinė arba mechaninė

Dyzelinu varomam „Volvo FL“ galite rinktis sklandžią ir efektyvią 8 greičių automatinę pavarų dėžę, 6 greičių automatinę pavarų dėžę, užtikrinančią nepertraukiamą galios tiekimą, arba mechaninę 6 arba 9 greičių pavarų dėžę. Tikrai pritaikysite jėgos agregatą pagal savo poreikius.

8 greičių pavarų dėžė

„Volvo FL“ automatinė 8 greičių pavarų dėžė užtikrina, kad visada būtų įjungiama reikiama pavara. Sklandžiai perjungiamos pavaros ir labai efektyviai naudojami degalai. Pavarų dėžėje yra trys važiavimo režimai ir ji gali būti derinama su 4 × 2 ir 4 × 4 konfigūracija.

Galios nuėmimo įtaisai jūsų įrangai

Mūsų galios nuėmimo įtaisai leidžia naudoti krovinių kilnojimo įrangą, specifinius priedus ar antstatus. „Volvo FL“ dyzelinu, dujomis ir elektra varomoms versijoms siūlomi įvairūs galios nuėmimo įtaisai.


Sužinokite visas specifikacijas

Susipažinkite su Volvo FL

Ištyrinėkite visas „Volvo FL” ypatybes.