Volvo Trucks

Lietuva

×
„Volvo FL“ prioritetas – našumas

Vairuotojų darbo našumas su „Volvo FL“

Ką daryti, kad padidėtų vairuotojo darbo našumas? Pagerinkite vairuojamumą. Padarykite kabiną patogesnę. Ir aprūpinkite jį inovatyviomis, laiką taupančiomis priemonėmis. „Volvo FL“ yra našumo mašina.

„I-Sync“ – automatizuotas paprastumas

Mūsų „I-Sync“ pavarų dėžė, kai tenka dažnai sustoti ir vėl pradėti važiuoti, pakeičia važiavimą mieste. Vairuotojai mėgsta, kai pavaros perjungiamos automatiškai ir tiksliai laiku – svirtis perjungiama lengvai, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Ji taip pat padeda sutaupyti degalų, todėl šią transmisiją mėgsta ir operatoriai.

Pereikite prie „I-Sync“

„I-Sync“ padidina našumą
„Volvo FL“ kabina – dideliam patogumui ir našumui

Tobula aplinka – darbui ir poilsiui

Nuo pat akimirkos, kai įlipate į „Volvo FL“ (pasinaudodami optimizuotu žemo įlipimo laipteliu), iki paskutinės darbo minutės galite darbuotis labai našiai, nes viskas taip sukurta. O dienos pabaigoje jausitės kur kas geriau.

Pažvelkite į kabinos vidų

„Volvo FL“ 4x4 važiuoja bet kokiais keliais

Nesustabdomas

Dėl geresnio sukibimo, didesnės prošvaisos ir didesnio privažiavimo kampo „Volvo FL“ 4x4 galima važiuoti bet kuriuo keliu ir visomis oro sąlygomis.

Pusė tonos papildomos apkrovos

4 cilindrų „Volvo FL“ yra 200–500 kg lengvesnis, palyginti su 6 cilindrų versija. Užtikrindamas iki pusės tonos papildomą apkrovą, 4 cilindrų D5K variklis itin pagerina Jūsų našumą ir veiklos efektyvumą.

Susipažinkite su mūsų varikliais

Lengvesnis variklis reiškia didesnę naudingąją apkrovą
„Dynafleet“ didina našumą

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ leidžia jums realiuoju laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“

Būkite našesni

Pasikalbėkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu. Jie gerai žino, kaip pasiekti didžiausią įmanomą jūsų ir jūsų verslo darbo našumą.