Trucks

Vairuotojų darbo našumas

Ką daryti, kad padidėtų vairuotojo darbo našumas? Pagerinkite vairuojamumą. Padarykite kabiną patogesnę. Ir aprūpinkite ją inovatyviomis, laiką taupančiomis priemonėmis. „Volvo FL“ yra našumo mašina.

„I-Sync“ – automatizuotas paprastumas

Kai tenka dažnai sustoti ir vėl pradėti važiuoti. Mūsų „I-Sync“ pavarų dėžė pakeičia važiavimą mieste. Vairuotojai mėgsta, kai pavaros perjungiamos greitai ir reikiamu metu. Nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. „I-Sync” taip pat padeda sutaupyti degalų, todėl šią transmisiją mėgsta ir vežjai.

Pereikite prie „I-Sync“

Tobula aplinka – darbui ir poilsiui

Nuo pat akimirkos, kai įlipate į „Volvo FL“ (pasinaudodami žemo įlipimo laipteliu), iki paskutinės darbo minutės galite darbuotis labai našiai, nes viskas taip sukurta. O dienos pabaigoje jausitės kur kas geriau.

Pažvelkite į kabinos vidų

Nesustabdomas

Dėl geresnio sukibimo, didesnės prošvaisos ir didesnio privažiavimo kampo „Volvo FL“ 4x4 galima važiuoti bet kuriuo keliu ir visomis oro sąlygomis.

Pusė tonos papildomos apkrovos

4 cilindrų „Volvo FL“ yra 200–500 kg lengvesnis, lyginant su 6 cilindrų versija. Užtikrindamas iki pusės tonos papildomą apkrovą, 4 cilindrų D5K variklis itin pagerina Jūsų našumą ir veiklos efektyvumą.

Susipažinkite su mūsų varikliais

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ leidžia jums realiu laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus.

Išbandykite „Dynafleet“

Būkite našesni

Mes galime padėti pasiekti didžiausią įmonomą jūsų veiklos našumą.