Trucks

„Volvo FL Electric“

Manevruokite siaurose gatvėse ir privažiuokite iki pat pristatymo vietos skleisdami minimalų triukšmą ir neišmesdami teršalų. „Volvo FL Electric“ puikiai tinka pristatymui nuo durų iki durų ir atliekų surinkimo užduotims. Sunkvežimis siūlomas su paslaugomis ir palaikymu, kad būtų paprastesniam perėjimui prie elektrinio transporto.

Iki 16,7 tonos bendroji sąstato masė

Iki 130 kW galia

nuvažiuojamas atstumas iki 450 km

Išlikite produktyvūs ir viską kontroliuokite

Pradėti naudoti „Volvo“ elektrinį sunkvežimį savo veikloje yra paprasta. Galite nuolat stebėti sunkvežimius ir naudotis nuspėjamuoju serviso planavimu, kad užtikrintumėte eksploatacinę parengtį ir krovinių pristytumą. Taip pat patirkite daugiau ramybės planuodami maršrutus, stebėdami padėtį ir akumuliatorių būklę realiu laiku, teikdami tolesnes ataskaitas ir kt. Viskas patogiai pasiekiama ir apžvelgiama „Volvo Connect“ portale bei programėlėje.

Galingas jėgos agregatas

Elektrinis variklis kartu su 2 greičių pavarų dėže užtikrina sklandų ir malonų vairavimą. Galią iki 180 kW / 243 AG valdo unikali traukos kontrolės sistema, kuri taip pat sukurta siekiant patikimai važiuoti slidžia danga. Galimi įvairūs važiavimo režimai, leidžiantys nustatyti pageidaujamą našumą, patogumą ir energijos suvartojimo lygį.Sunkvežimyje telpa iki šešių akumuliatorių, kurie užtikrins pakankamą atstumą, kad galėtumėte atlikti daugiau pristatymų iki pat durų.

Jūsų poreikius atitinkantis galimas nuvažiuoti atstumas

Iki 450 km galimas nuvažiuoti atstumas pasitelkus naujausios kartos akumuliatorių technologijas suteikia galimybę optimaliai naudoti sunkvežimį pagal savo poreikius. Jei jums užtenka mažesnio atstumo, galite naudoti mažiau akumuliatorių ir gerokai padidinti maksimalią apkrovą. 

Specifikacijos – „Volvo FL Electric“

Savybės​

„Volvo FL Electric“

  
Ašių konfigūracijos​

Kėbulinis sunkvežimis: 4×2

Visos ašys yra pneumatinės pakabos

  

Kabina​

Dieninė kabina, kompaktiška miegamoji kabina

  

Bendroji sąstato masė 

Iki 16,7 tonos  
Akumuliatoriaus talpa280–565 kWh, nuo 3 iki 6 akumuliatorių  

Galimas nuvažiuoti atstumas

Iki 450 km

  
Įkrovimo laikas (visiškas įkrovimas, 4 akumuliatorių paketai)

16,8 val. iš KS šaltinio (22 kW)

​2,3 val. iš NS šaltinio (150 kW)

  

Jėgos agregatai 

Vienas elektrinis variklis, 2 greičių pavarų dėžė  
Techninės charakteristikosIki 130 kW nuolatinė galia (175 AG)   

Įranga

Tinkamas antstato montavimui. Elektrinis PTO

  

 

   

 

Pereikite prie elektrinių sunkvežimių vos keturiais žingsniais

Pasirinkus mus, perėjimas prie elektrinių transporto priemonių gali būti nesudėtingas procesas. Mes ne tik suteikiame sunkvežimius ir infrastruktūrą, bet ir esame pasiruošę užtikrinti, kad gautumėte būtent jūsų poreikius atitinkantį sprendimą. Peržiūrėsime jūsų tikslus ir darbus bei rasime visapusišką sprendimą. Štai keturi paprasti žingsniai, norint pereiti prie elektrinių sunkvežimių.
 

Perskaitykite keturis žingsnius čia

Esminės paslaugos. Mūsų parama

„Volvo Trucks“ yra patikimas partneris nuo 2019 m. elektromobilumo srityje. Turime elektrinių transporto priemonių naujovių kūrimo patirties bei esame įsipareigoję teikti visapusiškus sprendimus, apimančius ne tik sunkvežimį. Suteiksime jums visą reikalingą pagalbą, kad elektrinė transporto priemonė taptų svarbia jūsų verslo dalimi.

 

Skaitykite daugiau apie mūsų elektrinių sunkvežimių paslaugas

Susikurkite savo „FL Electric“

Turite klausimą?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas atsakys į jūsų klausimus. Užsukite pas juos, paskambinkite arba pasikvieskite juos pas save.

Susidomėjote? Pakalbėkime!

„Volvo Trucks Lietuva” ekspertai suteiks informacijos apie elektrinius „Volvo” sunkvežimius bei padės elektrifikuoti jūsų transporto parką.

Nuo elektrosunkvežio komplektacijos iki transporto užduočių planavimo bei įkrovimo vietų žemėlapio.