Trucks

Volvo FL Electric. Pristatykite iki pat durų

Ankštoje miesto aplinkoje jums reikia sunkvežimio, kuriuo galima važiuoti siauromis gatvėmis ir atlikti pristatymus laiku. Tam jums reikia tvirto, bet manevringo sunkvežimio: tokio, kaip šis dviejų ašių modelis, kurio bendroji sąstato masė siekia iki 16,7 tonos. Jis idealiai tinka užduotims mieste, tokioms kaip pristatymas ir atliekų surinkimas. Siekiant supaprastinti perėjimą prie elektrinio transporto, sunkvežimį galima įsigyti su paslaugų ir palaikymo paketais, apimančiais įkrovimo, maršrutų ir nuvažiuojamo atstumo planavimą, akumuliatorių stebėjimą ir kt.

Iki 16,7 t bendroji sąstato masė

Iki 130 kW galia

Iki 300 km atstumas

Išlikite produktyvūs ir viską kontroliuokite

Pradėti naudoti „Volvo“ elektrinį sunkvežimį savo veikloje yra paprasta. Galite nuolat stebėti sunkvežimius ir naudotis nuspėjamuoju serviso planavimu, kad užtikrintumėte eksploatacinę parengtį ir tai, kad jūsų kroviniai bus pristatyti. Taip pat suteikiame papildomos ramybės leisdami planuoti maršrutus, nustatyti padėtį su akumuliatorių būklę realiu laiku, teikti tolesnes ataskaitas ir kt. Viskas patogiai pasiekiama ir apžvelgiama „Volvo Connect“ portale bei programėlėje.

Galingas jėgos agregatas

Elektrinis variklis kartu su 2 greičių pavarų dėže užtikrina labai sklandų vairavimą. Galią iki 180 kW / 243 AG valdo unikali traukos kontrolės sistema, taip pat sukurta siekiant patikimai važiuoti slidžia danga. Galimi įvairūs važiavimo režimai, leidžiantys nustatyti pageidaujamą našumą, patogumą ir energijos suvartojimo lygį. Iki šešių akumuliatorių paketų užtikrina pakankamą nuvažiuojama atstumą, kad galėtumėte atlikti daugiau pristatymų iki pat durų.

Specifikacijos – Volvo FL Electric

Savybės​

Volvo FL Electric

   
Ašių konfigūracijos​

Važiuoklė: 4×2

Visos ašys yra su pneumatine pakaba

   

Kabina​

Dieninė kabina, kompaktiška miegama kabina

   

Bendroji sąstato masė 

Iki 16,7 t    
Baterijos talpa 200–395 kWh, nuo 3 iki 6 akumuliatorių    

Paieškos spindulys

Iki 300 km

   
Įkrovimo laikas (visiškas įkrovimas)

11 val. iš AC šaltinio (22 kW)

​2 val. iš DC šaltinio (150 kW)

   

Jėgos agregatai 

Vienas elektros variklis, 2 greičių pavarų dėžė    
Techninės charakteristikos Iki 130 kW (174 AG) nuolatinė galia    

Įranga

Paruoštas antstato montavimui. Elektrinis PTO

   

 

     

 

Susidomėjote? Pakalbėkime!

„Volvo Trucks Lietuva” ekspertai suteiks informacijos apie elektrinius „Volvo” sunkvežimius bei padės elektrifikuoti jūsų transporto parką.

Nuo elektrosunkvežio komplektacijos iki transporto užduočių planavimo bei įkrovimo vietų žemėlapio.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

DUK

Paslaugos ir palaikymas