Trucks

Būtent tokia įranga, kokios reikia

Volvo FM važiuoklė

Kad ir kokie būtų jūsų transporto poreikiai, jums reikia sunkvežimio, kuris susidorotų su sunkiausiomis užduotimis. Galbūt reikia antstato, pagaminto specialiai jūsų veiklai? Pritaikome važiuoklę, kad galėtumėte sėkmingai dirbti, naudodami komponentus ir sistemas, kurie garantuotai veiks patikimai daug metų. Tai darbo įranga, kuria galite pasitikėti.

Nesvarbu, ar turite važiuoti dideliu greičiu, ar manevruoti krovimo aikštelėse, „Volvo FM“ padės tinkamai atlikti darbą. Galite rinktis sunkvežimį su vien pneumatine pakaba tiek gabenimams regione, tiek statybų darbams. O „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina puikų vairavimą.

Galite užsisakyti „Volvo FM“ kaip lengvą vilkiką, skirtą naudoti gerais keliais, arba kaip važiuoklę (iki penkių ašių), paruoštą montuoti sudėtingam antstatui. Jų abiejų koncepcija yra tokia pati. „Volvo FM“ yra labai universalus sunkvežimis, kurį galime sukurti pagal jūsų nurodytas specifikacijas.

10 tonų priekinės ašys

Sunkūs kroviniai? Jokių problemų. „Volvo FM“ sukurtas išlaikyti didelę ašių apkrovą. Nesvarbu, ar pasirinktumėte lingių, ar pneumatinę pakabą, vien priekinė ašis gali išlaikyti iki 10 tonų. O sudvejintos priekinės ašys gali išlaikyti iki 20 tonų. Tai gali padėti pasiekti didesnį pelningumą ir lengvesnį vairavimą vežant sunkius arba netolygiai paskirstytus krovinius.

Sudvejintos ašies pakėlimas

Naudokite ašį, bet tik tada, kai to reikia. Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai važiuojate be krovinio. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį, padangų dėvėjimąsi ir degalų sąnaudas.

Daugiau informacijos apie sudvejintos ašies pakėlimą

Penkios ašys tiesiai iš gamyklos

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti penkiaašį sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau ir pritaikymo išlaidos bus mažesnės. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Atraskite visą Volvo FM potencialą

Pasitarkite su mumis apie „Volvo FM“ pritaikymą