Trucks

Kitas evoliucijos etapas

VOLVO FM KABINOS IŠORĖ

Sunkvežimis primena savo vyresnius brolius, yra universalus ir manevringas – toks, kokio ir tikitės „Volvo FM“. Jis susidoros su jūsų iššūkiais geriau, nei kada nors anksčiau. Tai žingsnis į priekį.

 

Kabinos dizainas yra naujas – statesnis profilis, daugiau erdvės viduje, dideli langai su žemesne jų apatine linija. Dabar „Volvo FM“ yra aptakesnių formų, tarpai tarp viršutinių ir apatinių priekinių skydelių yra sumažinti iki minimumo, kad pagerėtų aerodinaminės savybės ir efektyvumas.

Kitas aiškus šio sunkvežimio evoliucijos ženklas yra priekinių žibintų dizainas, kuris pabrėžia ikoninį „Volvo FM“ profilį. Išskirtinės priekinių žibintų linijos dera su kabinos forma. Jos tęsiasi aplink priekinį kampą ir atgal kabinos šonuose. Net kai šis sunkvežimis nejuda, akivaizdu, kad jis yra efektyvus tiek važiuojant dideliu greičiu, tiek manevruojant judrioje aplinkoje.  

Taip pat pastebėsite, kad emblema priekyje yra didesnė, o įlipimo laipteliuose yra aliuminio intarpai. Detalės, kurios yra svarbios.

Sukurtas geram matomumui

Galinio vaizdo veidrodžiai yra modernaus dizaino, su plonu korpusu ir tinkamų proporcijų veidrodžių stiklais. Jie padalinti į sekcijas, kad būtų matoma kuo daugiau zonų aplink sunkvežimį. Užsisakykite papildomą apatinį langą keleivio duryse, pro kurį dar geriau matysite zonas aplink sunkvežimį. Net esančias labai arti.

Priekiniai žibintai

Siūlomi dviejų tipų ikoniniai priekiniai žibintai: halogeniniai ir šviesos diodų. Abu žibintai yra charakteringos V formos su LED dienos šviesomis.

Išsirinkite apdailos lygį

Galite rinktis iš dviejų išorės apdailos variantų ir šimtų spalvų.

Bazinė apdaila

Su juodomis grotelėmis, pilku buferiu, veidrodžiais ir kt. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Patobulinta apdaila

Su pilkos spalvos grotelėmis. Buferis, veidrodžiai ir kt. nudažyti kabinos kėbulo spalva. Aliuminio intarpai laipteliuose. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

„Volvo FM“ išorės vaizdai

Pasiruošę įsigyti Volvo FM?

Jis jūsų laukia.