Trucks

Jūsų kabina. Ir jūsų biuras.

Volvo FM kabinos vidus

Jūs esate už viską atsakingi ir jūs atliekate patikėtą darbą. Tiesiog dabar turite daugiau kontrolės, geresnes pagalbines priemones ir daugiau erdvės nei kada nors anksčiau. Kabina pritaikyta jums.

Įlipus į „Volvo FM“ akivaizdu, kad tai žingsnis į priekį. Jis kitoks, bet tuo pačiu metu labai pažįstamas. Primas dalykas, kurį pastebėsite, tikriausiai yra erdvė ir šviesa. Didesnis stoglangis praleidžia daugiau šviesos ir sustiprina erdvės pojūtį. Atsisėdus viskas yra ten, kur ir turėtų būti.

Dėl reguliuojamo palenkimo kampo vairaratį lengvai nustatysite į idealią padėtį, o ranka intuityviai nusileis ant „I-Shift“ pavarų svirties, kuri integruota į sėdynę. Matomumą aplink sunkvežimį sunku pralenkti dėl žemos šoninių langų apatinės linijos, didelių langų ir kiekvieno kabinos elemento, kurie buvo sukurti visiškai situacijos kontrolei.

Visiškai naujas prietaisų skydelis sukurtas tam, kad galėtumėte laikyti rankas ant vairo ir žiūrėti į kelią. Dirbdami turite visišką kontrolę, todėl darbą galite atlikti tinkamai.

Prietaisų skydelis yra visiškai skaitmeninis ir sukuria naujas galimybes pritaikyti darbo aplinką pagal poreikius bet kokioje situacijoje. Naujame devynių colių papildomame ekrane galite valdyti sunkvežimio funkcijas, įskaitant iki aštuonių vaizdo kamerų ir programėles. Taip pat lengva visiškai kontroliuoti ašis ir diferencialus. Tai – jūsų mobilaus biuro valdymo centras.

„Volvo FM“ kabinoje taip pat palaikoma valdymo balsu funkcija, todėl turite pakankamai pagalbos.

Vidiniai paviršiai ir medžiagos yra aukščiausios kokybės, kad ir kokį apdailos lygį pasirinktumėte. Rinkitės iš trijų apdailos lygių ir plačios spalvų gamos. Rasite savo stilių.

Visiška kontrolė

Kabina užtikrina puikų matomumą. Jei reikia dar daugiau, galite sunkvežimyje įtaisyti iki aštuonių vaizdo kamerų ir matyti vaizdą papildomame ekrane. Galite nuolat stebėti sunkvežimį, aplinkinį eismą ir krovinį.

Erdvė ir daiktadėžės

Visos „Volvo FM“ kabinos yra erdvios, jose yra pakankamai daiktadėžių reikiamiems daiktams. Daiktadėžė galinėje sienoje dieninėse kabinose ir patogi daiktadėžė po gultu miegamosiose kabinose yra tik keli pavyzdžiai.

Apdailos lygiai

Rinkitės iš trijų vidaus apdailos lygių ir plačios spalvų gamos.

Apdailos lygis „Robust“

Su viniliniais apmušalais, guminiais kilimėliais, dekoratyvine apdaila ir apdailos elementais. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Apdailos lygis „Dynamic“

Su tekstiliniais apmušalais, guminiais kilimėliais, dekoratyvine apdaila ir apdailos elementais. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Apdailos lygos „Progressive“

Su veliūriniais arba odiniais apmušalais, guminiais kilimėliais, dekoratyvine apdaila ir apdailos elementais. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

„Volvo FM“ interjero vaizdai

Pritaikykite savo darbo vietą

Susisiekite su mumis ir susikurkite tinkamą kabiną.