Volvo Trucks

Lietuva

×

Galia ir tikslumas

Volvo FM jėgos agregatai

Tinkamas galios ir valdymo derinys jūsų atliekamam darbui, kad ir kur turite važiuoti. Dabar „Volvo FM“ jėgos agregatus galite pritaikyti tiksliau nei kada nors anksčiau. Jūs turėsite pakankamai galios, kad galėtumėte sklandžiai dirbti, o mes pasirūpinsime, kad degalai būtų naudojami kaip įmanoma efektyviau. Gaukite daug daugiau, nei įdedate. Tai pelningumas.

Varikliai

„Volvo FM“ jėgos agregatų širdis yra mūsų D pakopos D11 variklių gama (330, 380, 430 arba 460 AG) arba D pakopos D13 variklių gama (420, 460 arba 500 AG). Taip pat galite rinkti dujomis varomus variklius, kurių galingumas yra 420 arba 460 AG. Kuris geriausiai tinka jūsų veiklai?

Važiavimo savybės

Kad ir kurį „Volvo FM“ variklį pasirinktumėte, jums paklus įspūdingas sukimo momentas įvairiuose sūkių diapazonuose. Rezultatas – puikios važiavimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos.

Alternatyvūs degalai

Jei norite tikrai sumažinti aplinkosauginį pėdsaką, galite rinktis „Volvo FM LNG“. Jis varomas suskystintomis gamtinėmis dujomis arba suskystintomis biodujomis, kurios leidžia vykdyti veiklą visiškai atsisakius iškastinio kuro. Be to, visi mūsų dyzeliniai varikliai gali būti varomi dyzelinu arba HVO. Pageidaujate biodyzelinio variklio? Kai kuriose specialiose „Volvo FM“ versijose tai įmanoma.

Daugiau informacijos apie „Volvo FM LNG“

„I-Shift“

„I-Shift“ yra automatizuotų pavarų dėžių gama, kuri padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nėra sunkaus sankabos pedalo, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną kartą automatiškai perjungiama pačiu tinkamiausiu laiku. Įvairūs programinės įrangos paketai suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ pagal savo poreikius. Taip pat galite užsisakyti „Volvo FM“ sunkvežimį, kuriame yra „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis arba „I-Shift” su dviguba sankaba. 

Daugiau informacijos apie „I-Shift“

Reikia galios?

Padėsime ją pritaikyti pagal jūsų poreikius.