Trucks

Galia ir tikslumas

Volvo FM jėgos agregatai

Tinkamas galios ir valdymo derinys jūsų atliekamam darbui, kad ir kur turite važiuoti. Dabar „Volvo FM“ jėgos agregatus galite pritaikyti tiksliau nei kada nors anksčiau. Jūs turėsite pakankamai galios, kad galėtumėte sklandžiai dirbti, o mes pasirūpinsime, kad degalai būtų naudojami kaip įmanoma efektyviau. Gaukite daug daugiau, nei įdedate. Tai pelningumas.

Varikliai

„Euro 6“ E pakopos variklių serija buvo kuriama taip, kad padėtume jums sutaupyti degalų ir nenukentėtų techninės savybės. Jie yra mūsų visų laikų efektyviausi dyzeliniai varikliai, kurie taupo degalus su kiekvienu sūkiu. D11 gama siūloma su 330–460 AG, o D13 – su 420–500 AG. „Volvo FM“ taip pat galima užsisakyti su dujomis varomu varikliu ir visiškai elektrinį, kuris pasižymi nuline emisija bei puikiu našumu ir nuvažiuojamu atstumu.

Važiavimo savybės

Kad ir kurį „Volvo FM“ variklį pasirinktumėte, jums paklus įspūdingas sukimo momentas įvairiuose sūkių diapazonuose. Rezultatas – puikios važiavimo charakteristikos ir mažos degalų sąnaudos.

Alternatyvūs degalai

Jei norite tikrai sumažinti ekologinį pėdsaką, galite rinktis dujomis varomą „Volvo FM“. Jis varomas BioSkGD (biodujomis) arba SkGD (gamtinėmis dujomis), kurios leidžia vykdyti visiškai klimato požiūriu neutralią veiklą. Be to, visi mūsų dyzeliniai varikliai gali būti varomi dyzelinu arba HVO. Pageidaujate biodyzelinio variklio? Kai kuriose specialiose „Volvo FM“ versijose tai įmanoma.

Daugiau informacijos apie dujomis varomą „Volvo FM“

„I-Shift“

„I-Shift“ yra automatizuotų pavarų dėžių gama, kuri padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nėra sunkaus sankabos pedalo, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną kartą automatiškai perjungiama pačiu tinkamiausiu laiku. Įvairūs programinės įrangos paketai suteikia galimybę pritaikyti „I-Shift“ pagal savo poreikius. Yra „I-Shift“ funkcijų, kurios leidžia tam tikrose situacijose važiuoti naudojant vieną pedalą. Taip pat galite užsisakyti „Volvo FM“ sunkvežimį, kuriame yra „I-Shift“ su palėtintomis pavaromis arba „I-Shift” su dviguba sankaba.

Daugiau informacijos apie „I-Shift“

Pereikite prie elektrinio transporto

„Volvo FM“, bet važiuojantis dar sklandžiau ir neteršiantis aplinkos. „Volvo FM Electric“ suteikia iki 666 AG ir nuvažiuoja iki 300 km, todėl puikiai tinka regioniniams gabenimams.

Daugiau informacijos apie „Volvo FM Electric“

Reikia galios?

Padėsime ją pritaikyti pagal jūsų poreikius.