Trucks

„VOLVO FM“ KABINŲ SPECIFIKACIJOS

Kabinų matmenys

 

Dieninė kabina

Dieninė kabina (FM-DAY) su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidaus aukštis 164 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 120 cm.

Žema dieninė kabina

Žema dieninė kabina (FM-LDAY) reikalinga dirbant kasybos srityje arba montuojant refrižeratorinį kėbulą, siurblį ar kraną. Vidaus aukštis 148 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 104 cm.

 

Miegamoji kabina

Miegamoji kabina (FM-SLP) – patogi nakvynės vieta vienam asmeniui. Vidaus aukštis 164 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 120 cm.

Žema miegamoji kabina

Virš žemos miegamosios kabinos (FM-LSLP) yra papildomos vietos kroviniui. Vidaus aukštis 148 centimetrai: Aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 104 cm.

„Globetrotter“ kabina

„Globetrotter“ (FM-HSLP) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Vidaus aukštis 201 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 157 cm.

Kabinų savybės

 

Kabinos keturių taškų pakaba
Rinkitės spyruokles su slopintuvais, priekines spyruokles ir galinę pneumatinę pakabą arba visiškai pneumatinę pakabą.

Oro įleidimo angos
Oro įleidimo angos įrengtos kairėje pusėje (galima rinktis aukštesnę arba žemesnę padėtį). Be to, galima rinktis priekinėje dalyje įrengtą oro įleidimo angą.

Kabinų spalvos
Rinkitės iš maždaug 650 variantų.

Vairuotojo sėdynė 
Galima rinktis vieną iš trijų patogumo lygių: „Progressive“ (veliūras arba oda), „Dynamic“ (tekstilė) ir „Robust“ (vinilas). Bendras sėdynės išilginio reguliavimo tarpsnis – 200 mm, vertikalaus – 100 mm. Standartinė vairuotojo sėdynė yra su galvos laikikliu, su atlošiama ir reguliuojama nugaros atrama, reguliuojamas jos aukštis ir išilginė padėtis, reguliuojama juosmens atrama bei sėdynės atlošimo kampas.  

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų patogumo lygių: „Progressive“ (veliūras arba oda), „Dynamic“ (tekstilė) ir „Robust“ (vinilas). Standartinėse sėdynėse yra galvos atramos. 

Gultai
Apatinio gulto matmenys 70 × 200 cm.
16 cm čiužinys su kišeninėmis spyruoklėmis užtikrina išskirtinį patogumą. Rinkitės iš trijų skirtingų variantų: minkštas, pusiau standus ir standus.
Galima įsigyti čiužinio apsauginio apdangalo du variantus, todėl ant jo itin patogu miegoti ir gultą lengva pakloti. 
Viršutinio „Comfort“ gulto matmenys: 70 × 190 centimetrų arba 60 × 190 centimetrų

Vidinės daiktadėžės 
Virš priekinio stiklo yra du daiktų skyriai su nuleidžiamomis durelėmis ir keturios ISO angos, kurių viena skirta tachografui (žemose kabinose – dvi ISO angos). Miegamojoje ir „Globetrotter“ kabinoje po gultu rasite du didelius daiktų laikymo skyrius (kurie prieinami iš išorės) ir, pakelę čiužinį ir dangtį, rasite vieną didelį 44 l talpos daiktų laikymo skyrių; miegamojoje dalyje rasite dvi daiktadėžes žurnalams ir mažiems daiktams. Prietaisų skyde yra keturios atviros daiktadėžės, maža daiktadėžė, DIN laikymo anga, dėtuvė ir laikiklis buteliams. Dieninėje kabinoje galima įrengti 60 l daiktadėžę su slankiosiomis durelėmis šalmams, priešpiečių dėžutei ir kt.

Išorinės daiktadėžės
Iš išorės pasiekiamas daiktadėžes galima rasti už keleivio ir vairuotojo sėdynių.

Stoglangis
Kabinoje įrengtas stoglangis, kurį galima atidaryti 50 milimetrų. Viduje yra perforuota užuolaida, kuri yra kaip tinklelis nuo vabzdžių, kai stoglangis atidaromas. Stoglangis gali būti valdomas rankiniu būdu arba elektra (pasirenkamai). Taip pat galima rinktis plieninį stoglangį, skirtą statybvietei ar kitoms sudėtingoms sąlygoms.

Vairaratis 
Dviejų dydžių vairaratis – 450 arba 500 mm skersmens, tai priklauso nuo sunkvežimio specifikacijų. Vairo vertikalaus reguliavimo intervalas – iki 90 mm, jo pasvirimo kampo reguliavimo intervalas – 28 laipsnių. Atlenkiamo vairo (papildoma įranga) vertikalią padėtį galima reguliuoti nuo –5° iki +15°, todėl vairuotojui jis yra dar patogesnis. Vairą galima įsigyti su oro pagalve arba be jos. Vaire integruotais valdikliais galima saugiai ir patogiai valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą, garso signalą, telefoną ir prietaisų skydo ekrane bei papildomame ekrane esančias funkcijas.

Klimato kontrolės sistema
Galima rinktis vieną iš dviejų klimato sistemų, kurios patenkins visus poreikius:

  • Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius (MCC).
  • Oro kondicionierius su automatine temperatūros kontrole (ECC/ECC2). 

Klimato kontrolės sistema gali būti su kabinos ir autonominiu kabinos šildytuvais.

Sėdynių apmušalai

„Robust“ Vinilas
Dinamika Tekstilė
„Progressive“ Veliūras arba oda

Visas patogias sėdynes galima užsisakyti su vėdinimo funkcija.

Sienų apmušalai

Dinamika Tekstilė
„Progressive“ Veliūras arba oda

JAUSKITĖS KAIP NAMIE

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!