Trucks

Dujinis Volvo FM. Regioniniai gabenimai link 0 emisijos

Jei ieškote regioninių ar tolimųjų gabenimų transporto sprendimo, kuris būtų 100 % neutralus poveikio klimatui atžvilgiu, dujomis varomas „Volvo FM“ yra geras pasirinkimas. Šis sunkvežimis apjungia tą pačią galią bei važiavimo savybes kaip ir „Volvo FM“, o naudojant biodujas galima iki 100% sumažinti CO₂ emisiją.

Iki 60 t

Iki 500 AG

Iki 1 000 km

Aukštas našumas jūsų poreikiams

Dujomis varomas jėgos agregatas užtikrina tokį patį našumą ir sukimo momentą kaip mūsų dyzeliniai varikliai, tačiau su mažesne emisija. Rinkitės iš 420, 460 arba 500 AG galingumo ir iki 2 500 Nm sukimo momento. Dujomis varomas „Volvo FM“ puikiai tinka regioniniams ir tolimiesiems gabenimams su iki 60 tonų bendrąja junginio mase.

Dujos iš atsinaujinančiųjų energijos išteklių

Mūsų dujomis varomuose sunkiasvoriuose sunkvežimiuose gali būti naudojamos iš atsinaujinančiųjų energijos išteklių gautos bioSkGD (biodujos) arba SkGD (gamtinės dujos). Variklis taip pat naudoja nedidelį kiekį iš atsinaujinančių energijos išteklių gauto HVO arba dyzelino, taip pat „AdBlue“ papildomam išmetamųjų dujų apdorojimui. Naudodami bioSkGD ir HVO galite sumažinti CO2 emisiją iki 100 %*.

* Tai apima transporto priemonės emisiją tolimųjų reisų metu, vadinamąją „nuo bako iki rato“, palyginti su europinio standarto dyzeliną naudojančiu sunkvežimiu.

Tinka jūsų nuvažiuojamiems atstumams

Rinkitės iš trijų skirtingų bakų dydžių, kad optimizuotumėte dujomis varomą „Volvo FM“ pagal savo poreikius. Nuvažiuosite iki 1 000 km, todėl sunkvežimis tiks tolimiesiems gabenimams augančiame bioSkGD ir SkGD degalinių tinkle.

Dujomis varomų transporto priemonių naudojimas būtų naudingas ne vien tik aplinkai. Dėl mažesnių tiesioginių ir netiesioginių išlaidų tai būtų vertinga ir mūsų kompanijai.

DAUGIAU APIE DUJOMIS VAROMĄ VOLVO FM

„Volvo Trucks Lietuva“ komanda mielai papasakos apie dujomis varomų sunkvežimių potencialią.