Trucks

Pritaikyta jūsų darbui

Volvo FMX važiuoklė

Nesvarbu ar važiuotumėte keliu, ar bekele, jums reikės važiuoklės, kuri gali susidoroti su intensyviu naudojimu kiekvieną dieną. Tikriausiai turite naudoti specifinį antstatą, sukurtą naudoti jūsų veikloje. Pritaikome važiuoklę, kad galėtumėte sėkmingai dirbti, naudodami komponentus ir sistemas, kurie garantuotai veiks patikimai daug metų.

Ar dirbtumėte kasykloje, ar vežtumėte krovinius į intensyvių statybų vietas, „Volvo FMX“ yra sunkvežimis, kuriuo galite pasitikėti. Užsisakykite universalų sunkvežimį su galine pneumatine pakaba, specialiai sukurta statybų sektoriui, arba lingių pakaba, kuri suteikia galimybę vežti itin sunkius krovinius. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema užtikrina sunkiai pralenkiamas važiavimo charakteristikas.

„Volvo“ važiuoklė yra labai universali, todėl prie sunkvežimio galite montuoti bet kokį antstatą, skirtą įvairiausioms transporto užduotims. Gausite būtent tokį „Volvo FMX“, kokio norite. „Volvo Trucks Lietuva“ komanda padės jums pritaikyti sunkvežimį savo reikmėms.

10 / 20 tonų priekinės ašys

Sunkūs kroviniai? Jokių problemų. „Volvo FMX“ sukurtas išlaikyti didelę ašių apkrovą. Nesvarbu, ar pasirinktumėte lingių, ar pneumatinę pakabą, vien priekinė ašis gali išlaikyti iki 10 tonų. O sudvejintos priekinės ašys gali išlaikyti iki 20 tonų. Tai daro tiesioginę įtaką našumui.

Sudvejintos ašies pakėlimas

Naudokite ašį, bet tik tada, kai to reikia. Sudvejintos ašies pakėlimo funkcija leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai važiuojate be krovinio. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį, padangų susidėvėjimą ir degalų sąnaudas.

Daugiau informacijos apie sudvejintos ašies pakėlimą

Penkios ašys tiesiai iš gamyklos

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti penkiaašį sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau ir pritaikymo išlaidos bus mažesnės. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Atraskite visą Volvo FMX potencialą

Pasitarkite su mumis apie „Volvo FMX“ pritaikymą.