Trucks

Sukurtos iššūkiams

Volvo FMX kabinos išorė

Jei jau esate „Volvo FMX“ dizaino gerbėjas, naujos kartos kabinos jūsų nenuvils. Jos profilis yra naujas ir modernus, labiau ištobulintas ir patikimesnis nei kada nors anksčiau. Įveiksite sudėtingiausias užduotis.

Naujas kabinos dizainas yra statesnio profilio, daugiau erdvės viduje. Žemesnė langų linija.

Priekinė apatinė dalis kartu su V formos žibintais dar labiau išryškina tvirtą charakterį. 

Išskirtinės priekinių žibintų linijos dera su kabinos forma. Jos tęsiasi aplink priekinį kampą ir kabinos šonuose.

Tvirtą „Volvo FMX“ buferis atlaikys sudėtingas užuotis, o prireikus jo dalis lengva pakeisti.

Didesnis „Volvo” ženklas priekyje, o nauji įlipimo laipteliai yra padengti neslidžia danga.

Kabinos viršuje esantis plieninis stoglangis suteikia daugiau saugumo dirbant sudėtingomis sąlygomis. Detalės, kurios yra svarbios.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau 

„Volvo FMX“ išorės vaizdai

Pasiruošę įsigyti Volvo FMX?

Jis jūsų laukia.