Trucks

Paruoštas darbui ir poilsiui

Volvo FMX kabinos vidus

Prie „Volvo FMX“ vairo už viską atsakingi esate jūs. Dabar turite dar daugiau kontrolės, geresnę pagalbą ir daugiau erdvės nei kada nors anksčiau. Šis sunkvežimis pritaikytas jums, kad galėtumėte dirbti našiai.

Įlipkite į „Volvo FMX“ kabiną ir pasijusite kaip namie, bet pastebėsite ir skirtumų. Pirmas dalykas, kurį pastebėsite, tikriausiai bus erdvė ir šviesumas. Visose trijose kabinos versijose yra daugiau erdvės.

Kai atsisėsite, viską rasite ten, kur ir tikitės. Dėl reguliuojamo palenkimo kampo vairaratį lengvai nustatysite į idealią padėtį, o ranka intuityviai nusileis ant naujosios „I-Shift“ pavarų svirties, kuri patogiai integruota į sėdynę. Matomumą aplink sunkvežimį sunku pralenkti, durų slenkstis yra žemai, langai yra dideli, o kiekviena zona viduje sukurta, kad turėtumėte kontrolę.

Be to, naujas prietaisų skydelis yra sukurtas taip, kad galėtumėte laikyti rankas ant vairo ir žiūrėti į kelią. Jūs turite visišką kontrolę, kad galėtumėte tiksliai ir efektyviai dirbti.

Prietaisų skydelis yra visiškai skaitmeninis ir suteikia naujas galimybes pritaikyti darbo aplinką pagal poreikius bet kokioje situacijoje. Naujame devynių colių papildomame ekrane galite valdyti sunkvežimio funkcijas, įskaitant iki aštuonių vaizdo kamerų ir intuityvų traukos valdymą.

„Volvo FMX“ kabinoje taip pat palaikoma valdymo balsu funkcija, todėl turite pakankamai pagalbos.

Vidiniai paviršiai ir medžiagos yra aukščiausios kokybės, kad ir kokį apdailos lygį pasirinktumėte. Rinkitės iš trijų apdailos lygių ir plačios spalvų gamos. Rasite savo stilių.

Apdailos lygiai

Rinkitės iš trijų vidaus apdailos lygių ir plačios spalvų gamos.

Apdailos lygis „Robust“

Su viniliniais apmušalais ir guminiais kilimėliais. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Apdailos lygis „Dynamic“

Su tekstiliniais apmušalais ir guminiais kilimėliais. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Apdailos lygos „Progressive“

Su veliūriniais arba odiniais apmušalais ir guminiais kilimėliais. Norėdami išbandyti įvairius išorės apdailos variantus, naudokitės „Volvo Truck Builder“.

Priedai jūsų sunkvežimiui

Pritaikykite sau

„Volvo FMX“ interjero vaizdai

Pritaikykite savo darbo vietą

Susisiekite su mumis ir susikurkite tinkamą kabiną.