Trucks

Neleiskite bekelei jus sustabdyti

Volvo FMX išskirtinis mobilumas

Kai kelias užneštas purvu ar smėliu, vienintelis būdas nepakliūti į bėdą – nesustoti. Priekinė varančioji ašis su automatine traukos kontrolės sistema (ATC) ir iki 300 milimetrų prošvaisa nuo žemės užtikrina, kad galėtumėte padaryti būtent tai. „Volvo FMX“ 4×4, 6×6, 8×6 ir 10×6 konfigūracijose ši funkcija automatiškai įjungia priekinę ašį reikiamu momentu ir ją išjungia, kai jos nereikia. Yra daugybė „Volvo FMX“ variantų, kad gyvenimas dirbant sudėtingomis sąlygomis taptų paprastesnis.

Varomoji priekinė ašis

Galite užsisakyti 4×4, 6×6, 8×6 arba 10×6 konfigūracijos „Volvo FMX“ su priekine varančiąja ašimi, kad sudėtingas reljefas jūsų nesustabdytų. Priekinės ašies padėtis sunkvežimiui suteikia geresnį atakos kampą. Ji stipri ir aptaki. Skersinė traukė yra integruota už ašies sijos. Ašies karteris yra žemiausiai esanti sunkvežimio dalis, todėl pagerėjo visiškai pakrauto sunkvežimio prošvaisa.

Galinė pneumatinė pakaba

Statybų sektoriaus sunkvežimiams sukurta galinė pneumatinė pakaba suteikia iki 300 milimetrų prošvaisą. Spyruokliniai elementai, oro pagalvės ir stabilizatoriai įtaisyti virš varančiosios ašies. Rezultatas – Lingių pakabos prošvaisa ir pneumatinės pakabos patogumas bei efektyvumas vienoje vietoje. Optimizuota kiekvienos galinės ašies apkrova lemia didesnę trauką. Pneumatinė pakaba taip pat geriau slopina sunkvežimiui perduodamą vibraciją. Kadangi tai padidina komfortą ir vidutinį greitį, išauga ir darbo našumas (mūsų bandymų metu greitis padidėjo 5–10 km/val.). O sumažėjus žalai dėl vibracijos pagerėja eksploatacinė parengtis.

Paruošta naudoti

Kai pajudate iš vietos įkalnėje, „Hill Start Aid“ (pagalbinė pajudėjimo iš vietos įkalnėje funkcija) gali išlaikyti sunkvežimį vietoje, kol jėgos agregatai sukuria pakankamą sukimo momentą. Jei įstrigtumėte, „Rock Free“ (išsiūbavimas) yra „I-Shift“ funkcija, kuri leidžia sunkvežimiu judėti pirmyn ir atgal spaudinėjant akceleratorių, kol sunkvežimis išvažiuos.

Automatinis išlaikymas bet kuria kryptimi

Visiškai sustabdykite sunkvežimį ir automatinio išlaikymo funkcija jį išlaikys vietoje tol, kol norėsite pradėti važiuoti. Ir tai veikia nepriklausomai nuo to, ar norite važiuoti priekine, atbuline eiga, nuokalnėn, įkalnėn, ar lygioje vietoje.

Pagalbinės vairavimo sistemos 

Važiavimas sudėtingu reljefu naudojant vieną pedalą

„I-Shift“ reljefo stabdymo funkcija leidžia važiuoti sudėtingu reljefu mažu greičiu, valdant ir variklio galią, ir ratų stabdžius tik akceleratoriumi. Nereikia liesti stabdžių pedalo, o sunkvežimį galite sustabdyti ant uolos pastatytu ratu neslysdami.

I-Shift

Reikia važiuoti bekele?

Mes pasiūlysime jums sunkvežimį, kuris leis važiuoti bet kokiu reljefu.