Trucks

VOLVO FMX KABINOS SPECIFIKACIJOS

Kabinų matmenys

 

Dieninė kabina
Dieninė kabina (FMX-DAY) su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidaus aukštis 164 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 120 cm.

Žema dieninė kabina
Žema dieninė kabina (FMX-LDAY) reikalinga dirbant kasybos srityje arba montuojant refrižeratorinį kėbulą, siurblį ar kraną. Vidaus aukštis 148 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 104 cm.

Miegamoji kabina
Miegamoji kabina (FMX-SLP) – patogi nakvynės vieta vienam asmeniui. Vidaus aukštis 164 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 120 cm.

Žema miegamoji kabina
Virš žemos miegamosios kabinos (FMX-LSLP), kurios stogas yra pažemintas, yra daugiau vietos kroviniui. Vidaus aukštis 148 centimetrai: Aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 104 cm.

„Globetrotter“ kabina
„Globetrotter“ (FMX-HSLP) kabinoje gali patogiai nakvoti vienas arba du asmenys. Kabinos viršutinėje dalyje yra papildomų daiktadėžių. Vidaus aukštis 201 centimetrai: aukštis virš variklio skyriaus dangčio – 157 cm.

Ekipažo kabina
Ekipažo kabinoje užtenka vietos keliems papildomiems keleiviams – iki septynių asmenų. Vidaus aukštis 1 590 milimetrų.

Kabinų savybės

 

Kabinos keturių taškų pakaba
Rinkitės spyruokles su slopintuvais, priekines spyruokles ir galinę pneumatinę pakabą arba visiškai pneumatinę pakabą. 
Oro įleidimo angos
Oro įleidimo angos įrengtos kairėje pusėje (galima rinktis aukščiau arba žemiau).
Kabinų spalvos
Rinkitės iš maždaug 650 variantų. 
Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų patogumo lygių: „Progressive“ (veliūras arba oda), „Dynamic“ (tekstilė) ir „Robust“ (vinilas).   Bendras sėdynės išilginio reguliavimo tarpsnis – 200 mm, vertikalaus – 100 mm. Standartinė vairuotojo sėdynė yra su galvos laikikliu, su atlošiama ir reguliuojama nugaros atrama, reguliuojamas jos aukštis ir išilginė padėtis, reguliuojama juosmens atrama bei sėdynės atlošimo kampas. 
Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų patogumo lygių: „Progressive“ (veliūras arba oda), „Dynamic“ (tekstilė) ir „Robust“ (vinilas). Abiem galima rinktis norimus apmušalus. Standartinėse keleivio sėdynėse yra galvos atramos.
Gultai
Apatinio gulto matmenys 70 × 200 cm. 16 cm čiužinys su kišeninėmis spyruoklėmis užtikrina išskirtinį patogumą. Trys standumo lygiai: minkštas, pusiau standus ir standus. Taip pat galimi du čiužinio apsauginio apdangalo variantai: ant jo patogiau miegoti ir su juo gultą lengviau pakloti. Viršutinio „Comfort“ gulto matmenys: 70 × 190 cm arba 60 × 190 cm (parinktis „Globetrotter“ kabinai).

Vidinės daiktadėžės
Virš priekinio stiklo yra du daiktų skyriai su nuleidžiamomis durelėmis ir keturios ISO angos, kurių viena skirta tachografui (žemose kabinose – dvi ISO angos). Miegamojoje ir „Globetrotter“ kabinoje po gultu rasite du didelius daiktų laikymo skyrius (kurie prieinami iš išorės) ir, pakelę čiužinį ir dangtį, rasite vieną didelį 44 l talpos daiktų laikymo skyrių; miegamojoje dalyje rasite dvi daiktadėžes žurnalams ir mažiems daiktams. Prietaisų skyde yra keturios atviros daiktadėžės, maža daiktadėžė, DIN laikymo anga, dėtuvė ir laikiklis buteliams. Dieninėje kabinoje galima įrengti 60 l daiktadėžę su slankiosiomis durelėmis šalmams, priešpiečių dėžutei ir kt.
Išorinės daiktadėžės
Iš išorės pasiekiamas daiktadėžes galima rasti už keleivio ir vairuotojo sėdynių.
Stoglangis
Kabinoje įrengtas stoglangis, kurį galima atidaryti 50 milimetrų. Viduje yra perforuota užuolaida, kuri yra kaip tinklelis nuo vabzdžių, kai stoglangis atidaromas. Stoglangis gali būti valdomas rankiniu būdu arba elektra (pasirenkamai). Taip pat galima rinktis plieninį stoglangį, skirtą statybvietei ar kitoms sudėtingoms sąlygoms.
Vairaratis
Dviejų dydžių vairaratis – 450 arba 500 mm skersmens, tai priklauso nuo sunkvežimio specifikacijų. Vairo vertikalaus reguliavimo intervalas – iki 90 mm, jo pasvirimo kampo reguliavimo intervalas – 28 laipsnių. Atlenkiamo vairo (papildoma įranga) vertikalią padėtį galima reguliuoti nuo –5° iki +15°, todėl vairuotojui jis yra dar patogesnis. Vairą galima įsigyti su oro pagalve arba be jos. Vaire integruotais valdikliais galima saugiai ir patogiai valdyti pastovaus greičio palaikymo sistemą, garso signalą, telefoną ir prietaisų skydo ekrane bei papildomame ekrane esančias funkcijas.
Klimato sistema
Galima rinktis vieną iš dviejų klimato sistemų, kurios patenkins visus poreikius:

  • Rankiniu būdu valdomas oro kondicionierius (MCC).
  • Oro kondicionierius su automatine temperatūros kontrole (ECC/ECC2).

Klimato kontrolės sistema gali būti su kabinos ir autonominiu kabinos šildytuvu.

Sėdynių apmušalai

„Robust“

Vinilas

Dinamika

Tekstilė

„Progressive“

Veliūras arba oda

Visas patogias sėdynes galima užsisakyti su vėdinimo funkcija.

 

Sienų apmušalai

„Robust“

Vinilas

Dinamika

Tekstilė

„Progressive“

Tekstilė

JAUSKITĖS KAIP NAMIE

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!