„Volvo FE“ važiuoklė – lengvam antstatų montavimui

Tvirta, bet universali

„Volvo FE“ važiuoklę galima konfigūruoti beveik kiekvienam antstatui. Ši standi ir tvirta važiuoklė pasižymi ketvirtainiška, plokščia konstrukcija, todėl ant jos lengva montuoti antstatus, ji tinka net patiems sudėtingiausiems darbams. Be to, važiuoklės paketas buvo pagerintas, kad atitiktų „Euro 6“ standartą, todėl „Volvo FE“ neturi problemų dėl griežtesnių emisijos reikalavimų.

„Volvo“ antstatų montuotojo instrukcijos padeda sutrumpinti užsakymo vykdymo laiką

Mažiau gaišaties pas antstatų montuotojus

Užsisakykite „Volvo FE“ ir antstatų montuotojas galės iš karto prisijungti prie „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalo. Naudodamasis toje sistemoje pateiktomis tiksliomis specifikacijomis ir trimačiais brėžiniais, jis galės pradėti darbą sunkvežimiui dar nė neišriedėjus iš gamyklos. Taigi montavimas bus atliktas greičiau ir su mažesnėmis sąnaudomis.

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos
„Volvo FE“ elektroninė valdymo sistema

Greitas ir lengvas krovimas

Galima naudoti elektroninę valdymo sistemą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos aukštį. Tai laiduoja greitą ir efektyvų krovimą bet kokiame aukštyje.

Pasirinkite mechaninę arba pneumatinę kabinos pakabą

Itin moderni pakaba

Užsitikrinkite tolygų riedėjimą. Rinkitės mechaninę kabinos pakabą su spyruoklėmis ir amortizatoriais priekyje ir gale. Arba visiškai pneumatinę kabinos pakabą su oro pagalvėmis priekyje ir gale.

„Volvo FE“ elektroninė stabdžių sistema

Elektroninė stabdžių sistema (EBS)

„Volvo FE“ įrengti pneumatiniai stabdžiai su ventiliuojamais diskais priekyje ir gale. Elektroniškai valdoma stabdžių sistema (EBS) greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir saugo stabdžius nuo greito dėvėjimosi. Ši sistema turi ABS ir stabdžių derinimo sistemą, kuri pasitelkia skirtingus sunkvežimio stabdžius, kad padarytų stabdymą vienodą ir sumažintų padangų bei stabdžių dėvėjimąsi. Prie išplėstinio EBS paketo taip pat priklauso užlaikymo įkalnėje funkcija.

VT

Pradėkite komplektuoti

Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą, kad aptartumėte konfigūracijos variantus ir sukomplektuotumėte savo tobulą „Volvo FE“.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška