„Volvo FE“, „Volvo“ šeimos narys

Šeimos dalis

Švelniai užapvalintas, aerodinamiškas dizainas. Drąsios linijos ir grafika. Firminiai V formos žibintai. „Volvo FE“ gal ir mažesnis, tačiau tai užtikrina didesnį judrumą bei lengvumą – dvi labai pageidaujamas savybes dirbant arti miestų. Susipažinkite su visaverčiu „Volvo“ šeimos nariu.

Naujasis „Volvo FE“ įvaizdis

Išskirtinumo ženklas

Naujo dizaino „Volvo FE“ klasikinis „Volvo“ geležies ženklas yra perkeltas nuo grotelių aukščiau, į geriau matomą vietą. Taip sukuriamas didesnio priekinio stiklo įspūdis, todėl vairuotojas tarytum atsiduria arčiau gatvės ir sunkvežimis judriame eisme nebeatrodo toks pavojingas.  

Naujoji „Volvo FE“ kabina sumažina oro pasipriešinimą

Tegul teka oras

Švelniai paapvalintas, aerodinamiškas „Volvo FE“ dizainas sumažina oro pasipriešinimą, todėl pagerėjo vairuojamumas ir degalų ekonomija. Įsimintinos priekinės grotelės turi bičių koriui būdingą raštą, per jas oras srūva efektyviau, geriau aušinamas variklis ir vyksta panaudotų dujų apdorojimo procesas.

Išorės vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Sustokite ir įsižiūrėkite

Ar „Volvo FE“ yra geriausiai atrodantis distribucijos sunkvežimis, spręskite patys. Jums tereikia užsukti pas vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška