Ergonomiška vairavimo erdvė

Ergonomiškas mąstymas

Prietaisai. Pavarų svirtis. Valdikliai. Dėtuvės. „Volvo FE“ kabinoje viskas, ko reikia darbui atlikti, yra tiksliai savo vietoje ir lengvai pasiekiama. Todėl pakanka mažiau judesių. Mažiau lankstymosi ir įsitempimo. Jūsų rankos daugiau laiko praleidžia ant vairo, o akys nenukrypsta nuo kelio.

Ergonomiška vairavimo erdvė

Vairuotojo sėdynė

Joje praleidžiate visą dieną. Todėl ji turi būti tobula. Mes suprojektavome „Volvo FE“ sėdynę iš naujo, kad ji būtų dar saugesnė, stilingesnė ir patvaresnė. Pagerinome tvirtinimą. Integravome galvos atlošą ir saugos diržą. O stipri ir nešvarumams atspari tekstilė (gali būti ir vinilas) puikiai papildo salono išvaizdą. 

Daugybė laikymo erdvės visiems jūsų daiktams

Daugybė vietos daiktams

Prietaisų skyde. Duryse. Virš galvos. Tarp sėdynių. Apsižvalgykite „Volvo FE“ kabinoje ir pamatysite daug vietos daiktams laikyti. Vietos galima padaryti netgi dar daugiau.

Vidaus vaizdas 360° kampu

Toliau pateikiama interaktyvioji kabinos vidaus apžvalga. Spustelėkite teksto langelius ir skaitykite daugiau. Dar geresnei patirčiai užtikrinti spustelėkite „Visame ekrane“. Aprašytos savybės ir funkcijos yra bendrojo pobūdžio ir jūsų konkrečiam sunkvežimiui gali skirtis.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Įsitaisykite patogiai

Pajauskite ergonomišką mąstymą tikrovėje. Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas pasirengęs pademonstruoti jums „Volvo FE“ kabiną.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška