„I-Shift“ reiškia mažesnį nuovargį ir galimybę sutelkti dėmesį į kelią ir eismą

Tiesiog važiuokite

„I-Shift“ padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir daug patogesnį. Nėra sunkaus sankabos pedalo. Nereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną kartą perjungiama pačiu laiku. Tokia paprasta sistema mažina nuovargį ir padeda sutelkti dėmesį į kelią ir eismą. O jeigu norėsite junginėti pavaras mechaniškai, tereikia paspausti mygtuką ant svirties ir tada kiekvieną perjungimą kontroliuosite patys.

Su „I-Shift“ galima sutaupyti iki 5 % degalų

Sutaupykite degalų

„I-Shift“ yra sukurta taupyti degalus – iki 5 %. Vidiniai energijos nuostoliai maži – mažesni negu mechaninėse pavarų dėžėse. Tačiau didžiausią skirtumą lemia elektronika. Jeigu važiuojate ekonominiu režimu, pavaros kiekvieną kartą perjungiamos tiksliai tada, kada reikia, todėl variklis veikia pačių ekonomiškiausių sūkių diapazone.

„I-Shift“ komunikuoja su varikliu

Kaip tai veikia

„I-Shift“ sukurta nesinchronizuotos mechaninės pavarų dėžės pagrindu, todėl yra kompaktiška ir pasižymi mažais vidiniais nuostoliais. Jos paslaptis slypi elektroniniame valdymo bloke, kuris kontroliuoja sankabą ir pavarų perjungimą. Įvertinęs duomenis apie greitį, masę, kelio nuolydį ir sukimo momento poreikį, šis blokas perjungia kiekvieną pavarą su neįtikėtinu tikslumu. Be to, sistema komunikuoja su varikliu, leisdama jam pakoreguoti sūkius ir stabdymo efektą, kad važiavimo savybės būtų pačios geriausios.

„I-Shift“ programinės įrangos paketai kiekvienai transportavimo užduočiai

Jūsų „I-Shift“

„I-Shift“ programinės įrangos paketus galite priderinti tiksliai pagal savo reikmes. Taigi, ar jums reikėtų pavarų dėžės distribucijai, statybai ar tolimiesiems gabenimams – visada galima parinkti jums idealiai tinkantį paketą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Junkite geriausią pavarą

Norėtumėte išbandyti „I-Shift“ patys? Kreipkitės į vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą – jie mielai duos jums raktelius.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška