Perkurta „Volvo FE“ sėdynė dabar netgi dar saugesnė

Atsiloškite. Prisisekite. Važiuokite saugiai

Sustiprinta sėdynės konstrukcija ir jos tvirtinimas avarijos atveju sumažina judėjimą į priekį. Naujai suprojektuota kaklo atrama neleidžia judėti galvai ir ją gerai apsaugo. O integruotas saugos diržas užtikrina geriausią atsparumą smūgiams. Kadangi saugumu pasirūpinta, jums belieka išsirinkti saugos diržo spalvą. Norėtumėte juodo ar apie save aiškiai primenančio raudono?

Galinės apsaugos nuo palindimo sistemos „Volvo FE“ sunkvežimyje

Saugo jus ir kitus

Mūsų priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistemos sukurtos tam, kad susidūrimo atveju neleistų lengviesiems automobiliams palįsti po sunkvežimiu ir taip sumažintų keleivių sužalojimo tikimybę. O mūsų elektroninė stabilumo programa veiksmingai sumažina slydimo ir apsivertimo pavojų. Iškilus pavojui, ji akimirksniu pradeda veikti, sumažina variklio galią ir ima stabdyti atskirai kiekvieną sunkvežimio ir priekabos ratą.

Skaitykite daugiau apie saugos sistemas
Geriausia galimybė matyti – ir būti matomu

Pagerintas matomumas

Elektroniškai valdomi išoriniai veidrodėliai leidžia patogiai pasirinkti regėjimo kampą. Naujieji dieniniai žibintai padarys jus labiau matomus kitiems. Ankštose erdvėse geriau matyti padės papildomi šoniniai langai. Taip pat galite stebėti krovinį pro papildomai užsakomą galinio vaizdo langą.

„Volvo FE“ trijų dalių buferis

Trijų dalių buferis

Dėl plieninių kampų buferis labai atsparus smūgiams, todėl mažėja pažeidimų tikimybė ir remonto išlaidos. O įvykus susidūrimui atskiros dalys absorbuoja smūgį, todėl jums tereikės pakeisti pažeistas sekcijas.

„Volvo FE“ su modernia, nuotoliniu būdu valdoma signalizacija

Saugi sistema

Apsaugoti „Volvo FE“ padeda moderni, nuotoliniu būdu valdoma signalizacija. Apsilankius nelauktiems svečiams ir jiems mėginant atidaryti duris arba kitaip lįsti prie sunkvežimio, sistema jautriai įsijungia, todėl ir nebūdami šalia galite jaustis ramūs.

Naršykite papildomai užsakomą „Volvo“ saugos įrangą

Papildomi saugos priedai

Reikia įspėjamosios liemenės? Nešiojamojo įspėjimo žibinto? Galite aprūpinti savo „Volvo“ visais reikalingais saugos priedais.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pasirengę investuoti į saugą?

Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą. Jie išsamiai papasakos jums apie visame pasaulyje pagarsėjusias kabinos saugos funkcijas.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška