„I-Shift“ padidina našumą

„I-Shift“ – mūsų visų laikų išradingiausia pavarų dėžė

Paprasta, patikima ir itin efektyvi „I-Shift“ iš esmės pakeitė supratimą apie sunkvežimių vairavimą. Vairuotojai ją mėgsta, nes nebėra sunkios sankabos, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi, o kiekviena pavara perjungiama pačiu laiku. Ji taip pat padeda sutaupyti iki 5 % degalų, todėl šią transmisiją mėgsta ir operatoriai.

„Volvo FE“ kabina – dideliam patogumui ir našumui

Tobula aplinka – darbui ir poilsiui

Nuo pat akimirkos, kai įlipate į „Volvo FE“ (pasinaudodami optimizuotu įlipimo laipteliu), iki paskutinės darbo minutės galite darbuotis labai našiai, nes viskas taip sukurta. O dienos pabaigoje jausitės kur kas geriau.

Pažvelkite į kabinos vidų
„Volvo FE“ galią tiekia D8K variklis.

Daugiau galios

Dėl D8K variklio 350 AG „Volvo FE“ sugeba daugiau nei kada nors. Jis leidžia vairuotojams atlikti daugiau darbų per trumpesnį laiką. Daugiau galios našumui užtikrinti.

 

Pažvelkite į jėgos agregato specifikacijas
9 tonų priekinės ašies apkrova padidina keliamąją galią.

Dar viena tona ant priekinės ašies

Naujoji priekinė ašis leidžia apkrauti ašį iki 9 tonų – tai viena tona daugiau nei anksčiau. Tai reiškia didesnę naudingąją apkrovą arba tiesiog lankstumą priimti įvairesnių tipų užduotis. Ir dar labiau padidinti darbo našumą.

Pažvelkite į važiuoklės specifikacijas
„Dynafleet“ didina našumą

„Dynafleet“ – pasiekite didžiausią našumą

Vietos, kroviniai ir lygiai. Vairuotojo laikai. Emisijos ataskaitos. Degalų sąnaudos. „Dynafleet“ suteikia galimybę realiuoju laiku stebėti visus savo sunkvežimius. Jums sudaromos sąlygos pasiekti didžiausią darbo našumą ir priimti pelną didinančius sprendimus

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Būkite našesni

Pasikalbėkite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu. Jie gerai žino, kaip pasiekti didžiausią įmanomą jūsų ir jūsų verslo darbo našumą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška