„Volvo FE“ kabinų specifikacijos

  • Kabinų matmenys
  • Kabinų savybės

  

Kabinų matmenys

Dieninė kabina

Dieninė kabina su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 1 600 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

„Comfort“ kabina

„Comfort“ kabinoje yra papildoma erdvė, kurioje gali būti lova vienam asmeniui arba naudojama kaip biuras su papildomomis daiktadėžėmis. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 2 000 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

Miegamoji kabina

Miegamoji kabina su gultu vienam asmeniui. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 2 200 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

Žemo įlipimo kabina

Žemo įlipimo kabina, kurioje įtaisytas žemas įlipimo laiptelis ir kurioje gali važiuoti iki trijų saugos diržais prisisegusių keleivių. Vidinis aukštis 1 605 milimetrai, ilgis 2 200 milimetrų, plotis 2 300 milimetrų.

Kabinų savybės

Kabinos pakaba
Mechaninė pakaba priekiui ir galui: cilindrinė spyruoklė ir amortizatorius. Pneumatinė pakaba priekiui ir galui: pneumatinės kameros.

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Comfort“, „Standard“ ir „Economy“. Visose trijose yra atrama nugarai, ilgio, aukščio ir priekio pakreipimo reguliavimas ir integruotos atramos galvai.

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Standard“, „Economy“ arba „Basic“.

Kabinų spalvos
Galima rinktis iš 300 fiksuotų variantų. O svarbiausia tai, kad, norint pritaikyti kliento poreikiams, galima užsakyti papildomų spalvų.

Vairas
Atsižvelgiant į sunkvežimio konfigūraciją, vairą galima pneumatiškai nustatyti į norimą padėtį, jis gali būti 460 arba 500 milimetrų skersmens.

Stoglangis
Kabinoje gali būti įtaisytas stoglangis, kurį galima praverti 50 milimetrų. Jis gali būti pagamintas iš stiklo arba plieno. Stoglangį galima valdyti mechaniškai arba elektroniniu būdu.

Kabinos šildymas
Galima rinktis vieną iš dviejų kabinos šildymo sistemos tipų: tik šildytuvo, valdomo rankiniu būdu, arba šildytuvo ir oro kondicionavimo sistemos, valdomų rankiniu būdu. Taip pat pasirinktinai galima užsakyti 2 kW autonominę kabinos šildymo sistemą.

Vidinės daiktadėžės
Kabinos viduje yra daug praktiškų ir lengvai pasiekiamų dėtuvių dokumentams ir asmeniniams daiktams laikyti. Virš lango yra dvi daiktadėžės, taip pat keturi DIN stalčiukai. Pasirinktinai galima užsakyti daugybę skirtingų dėtuvių ir ant tunelio montuojamų daiktadėžių, rašymo planšetę ir kabliukus drabužiams.

Garso signalai
Galima pasirinkti tarp elektrinio ir pneumatinio garso signalų: dviejų pneumatiškai valdomų garso signalų, tvirtinamų ant stogo, arba vieno elektrinio garso signalo, tvirtinamo po priekiniu gaubtu.

Gultas
Gultas gali būti vienos arba dviejų dalių, 580 arba 780 milimetrų pločio. Taip pat galima pasirinktinai užsakyti gulto apsauginę siją.

Žemo įlipimo kabina
FE žemo įlipimo kabina su 90 laipsnių atveriamomis durimis ir lygiomis grindimis leidžia patogiai įlipti, taip pat užtikrina puikų matomumą vairuotojui ir, be abejo, pasižymi aukščiausio lygio saugumu – juk ją sukūrė „Volvo“!

Parsisiųsti

Kabinų specifikacijos

Atsisiųskite visas išsamias kabinos specifikacijas PDF formatu. Parsisiųsti(PDF, 2.1 MB)
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Jauskitės kaip namie

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!

Artimiausios prekybos atstovybės paieška