„Volvo FE“ nuotoliniu būdu prijungtas prie „Volvo“ priežiūros centro

Auksinė „Volvo“ sutartis

„Volvo FE“ galima įsigyti su Auksine serviso sutartimi. Tai reiškia, kad svarbiausios jūsų sunkvežimio sistemos bus nuotoliniu būdu prijungtos prie „Volvo“ serviso ir jo stebimos. Sykiu tai reiškia, kad jus į techninę priežiūrą pakvies tik tada, kai sunkvežimiui to iš tiesų reikės. Taip įmanoma nustatyti ir ištaisyti nedideles problemas prieš joms tampant rimtoms. O techninės priežiūros ir remonto darbus galima atlikti suplanuotu nedarbo laiku. Šitaip jūsų sunkvežimis praleis mažiau laiko servise ir daugiau kelyje.

Sužinokite apie mūsų „Volvo“ techninės priežiūros sutartis
„Volvo FE“ ir „Volvo Action Service“

„Volvo Action Service“ pagalbos kelyje tarnybą;

Netikėtas gedimas tolimame užkampyje? Surinkite „Volvo Action Service“ numerį ir būsite per kelias sekundes sujungti su problemos koordinatoriumi. Ir tos srities specialistai su reikiamais įrankiais tuojau pat iškeliaus pas jus – bet kokiu metu, bet kokią dieną, bet kurioje vietoje.

„Volvo FE“ su novatoriška saugos funkcija

Mažiau avarijų. Daugiau eksploatacinės parengties

Mes tiesiog pametę galvą dėl saugos. Ji glūdi mūsų genuose. Ir ji yra esminis principas, kuriuo vadovaujamės kurdami bet kurį „Volvo“ sunkvežimį. Kuo mažiau avarijų nutinka, tuo daugiau laiko jūsų sunkvežimis praleidžia kelyje. Novatoriškos „Volvo FE“ saugos funkcijos saugo sunkvežimį, vairuotoją ir kitus eismo dalyvius.

Gyvybes gelbstinčios funkcijos
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Norite pagerinti eksploatacinę parengtį?

Vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas apie eksploatacinės parengties gerinimą žino viską. Užsukite pas juos arba paskambinkite.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška