Nuo 1993 m. „Volvo FH“ užtikrina jūsų pelną. Ir tai tik pradžia

„Volvo FH“ nustatinėja naujus darbo sunkvežimiais standartus – nuo pat jo pristatymo prieš dvidešimt penkerius metus. Visų pirma našumo ir pelningumo verslui standartus. Norint tai paminėti, visi gausite dovaną – pažadą, kad „Volvo FH“ ir toliau skatins pažangą. Tai reiškia dar geresnę eksploatacinę parengtį, naują ir novatorišką požiūrį į saugą ir sprendimus, skatinančius greičiau judėti nulinės emisijos tikslo link.

Vairuotojo svajonė nuo pirmosios dienos.
Tai niekada nepasikeis

Vairuotojai yra tikrieji darbo sunkvežimiais didvyriai. O „Volvo FH“ visada buvo suprojektuotas taip, kad jiems suteiktų saugią, ergonomišką ir patogią darbo vietą. Žinome, kad mūsų novatoriški sprendimai pagerino vairuotojų kasdienybę, tačiau tai dar ne viskas. Kadangi ir toliau tobuliname darbo sunkvežimiais veiklą, niekada nepasikeis viena – „Volvo FH“ yra vairuotojo svajonė.

Suvirintojas

Dirbama „Volvo“ FH sėkmei

Prieš 25 metus, pirmasis „Volvo“ FH nuriedėjo nuo gamybos linijos Tiuvės gamykloje. Jau daug „Volvo“ FH sunkvežimių pagaminta ir dar daug bus. Žvilgtelėkite į gamyklas ir susitikite su darbuotojais iš viso pasaulio, kurie yra FH kelionės dalis, o kai kurie iš jų toje kelionėje dalyvauja nuo pat pradžių.
 

Žiūrėti daugiau >
 

Nepraleiskite ankstesnių epizodų – žiūrėkite apie revoliucingą „Volvo“ FH istoriją ir evoliuciją.

3-iasis epizodas – „Volvo“ FH pažadas klientams >

2-asis epizodas – kaip „Volvo“ FH tapo pasirenkamas vairuotojų >

1-asis epizodas – „Volvo“ FH kūrimo istorija >

Moteris gamykloje

Kartos susitinka Šiovdės variklių gamykloje

1993-aisiais metais, kai buvo pagamintas pirmasis „Volvo“ FH, Danielis jau keletą metų dirbo surinkimo linijoje Šiovdėje. Tuo pačiu metu Nesma net nebuvo gimusi. Šiandien jie yra kolegos ir kiekvieną dieną sunkiai dirba, kad pristatytų pagrindinę „Volvo“ FH dalį – variklį.
 

Skaitykite daugiau > 
 

Nepraleiskite kitų „Volvo“ FH straipsnių.

Variklis D12 >

Sauga kaip sąnaudų taupymo priemonė >

„Volvo“ FH – pasaulio sunkvežimis >

25 naujovių metai >

Žmonių grupė su „Volvo“ FH

25 sveikinimai nuo darbuotojų iš viso pasaulio

„Volvo“ FH yra „Volvo Trucks“ šeimos dalis nuo 1993-ųjų metų. Be žmonių, tobulinančių, projektuojančių ir kuriančių „Volvo“ FH, tokio pirmaujančio sunkvežimio, koks jis yra dabar, nebūtų. Susipažinkite su mechanikos inžiniere Shilpa iš Indijos ir kitais darbuotojais iš viso pasaulio, kurie vienaip ar kitaip didžiuodamiesi ir su didele aistra bendradarbiauja su „Volvo“ FH.
 

Skaitykite daugiau >
 

Nepraleiskite kitų pagavių nuotraukų istorijų apie „Volvo“ FH.

Pažiūrėkite, kaip „Volvo“ FH palaiko saugą keliuose > 

Pažiūrėkite, kokias vietas „Volvo“ FH gali vadinti namais > 

Peržiūrėkite „Volvo“ FH evoliuciją >

Išrikiuoti sunkvežimiai „Volvo“ FH

„Volvo“ FH išbandymas esant nenormalioms apkrovoms

Markas Farrowas įkūrė įmonę „MDF Transport“ kartu su savo tėvu. Šiandien Markas valdo bendrovę, įsikūrusią Didžiajame Jarmute, Anglijoje. Laivyne naudojami tik sunkvežimiai „Volvo“, ir Markas mano, kad jie yra svarbus verslo sėkmės veiksnys. Susipažinkite su „MDF Transport“ komanda. 


Žiūrėti daugiau >
 

Nepraleiskite ankstesnių filmų apie mūsų klientus, kuriems sunkvežimiai „Volvo“ FH reikšmingi.

Gabenimas sunkvežimiais, kaip gyvenimo būdas – drauge su „Volvo“ FH >

Paveldo kūrimas padedant „Volvo“ FH >

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Susipažinkite su „Volvo FH“ iš arčiau

Turite klausimų apie mūsų sunkvežimius, ieškote atsarginių dalių ar norite rezervuoti laiką servise? Nedvejokite - susisiekite su artimiausiu „Volvo Trucks" sunkvežimių centru!

„Volvo Trucks Lietuva" kontaktai