„Volvo FH“ užtikrina jūsų pelningumą nuo 1993 m.
Ir tai tik pradžia

Nuo pat jo pristatymo prieš 25-erius metus „Volvo FH“ nustatinėja naujus standartus sunkvežimių pramonėje. Našumas ir transporto verslo pelningumas yra vieni svarbiausių. Su džiaugsmu pažymime šią sukaktį ir su jumis dalinamės mūsų dovaną – pažadu, kad „Volvo FH“ ir toliau skatins pažangą. Tai reiškia dar aukštesnį  eksploatacinės parengties lygį, naują ir novatorišką požiūrį į saugumą ir sprendimus lenktynėse nulinės emisijos tikslo link.

Vairuotojo svajonė nuo pirmosios dienos.
Tai niekada nepasikeis

Vairuotojai yra tikrieji kelių transporto didvyriai. O „Volvo FH“ visada buvo suprojektuotas taip, kad jiems suteiktų saugią, ergonomišką ir patogią darbo vietą. Žinome, kad mūsų novatoriški sprendimai pagerino vairuotojų kasdienybę, tačiau tai dar ne viskas. Mes ir toliau tobuliname sunkvežimius, tačiau niekada nepasikeis viena – „Volvo FH“ yra vairuotojo svajonė.

Vairuotojas sėdi savo „Volvo FH“

Kaip „Volvo FH“ tapo vairuotojų pasirinkimu

25 metus vairuotojai renkasi „Volvo FH“. Toks buvo tikslas nuo pat pradžių. Diegdami naujoves visada galvojame apie vairuotoją, todėl mūsų sukurtas sunkvežimis yra žymiai daugiau nei darbo vieta. Tai gyvenimo būdas.

Žiūrėkite filmą
Sendinta nuotrauka iš gamyklos

„Volvo FH“ kūrimo istorija

Naujovių diegimas niekada nenutrūksta. 1993 m. pristačius „Volvo FH“, keliai visam laikui pasikeitė. Prabėgus 25 metams, „Volvo FH“ vis dar plečia darbo sunkvežimiais ribas. Tačiau sėkmė atėjo po daugelio metų sunkaus darbo ir sudėtingų sprendimų.

Žiūrėkite filmą
„Volvo FH“ sausame kraštovaizdyje

„Volvo FH“ gali vadinti namais 25 vietas

„Volvo FH“ yra geriausias vienoje vietoje: Žemėje. Lietus ir vėjai arba saulė ir sausra. Intensyvus eismas ar didžiulė platuma. Pažvelkite į šias 25 vietas ir sužinokite, kaip „Volvo FH“ sprendžia iššūkius.

Skaitykite daugiau
Raudonos spalvos „Volvo FH“ – toks, koks buvo pristatytas

„Volvo FH“ diegė naujoves pasaulyje 25 kartus

Tiek dabar, tiek prieš 25 metus pristatytas „Volvo FH“ buvo novatoriškas. Pažvelkite į šiuos vaizdus, kurie rodo 25 kartus, kai „Volvo FH“ buvo dar šiek tiek patobulintas.

Skaitykite daugiau
Raudonos spalvos „Volvo FH“ – toks, koks buvo pristatytas

25 kartai, kai „Volvo FH“ pristatė inovacijas pasauliui

Tiek dabar, tiek prieš 25 metus pristatytas „Volvo FH“ buvo novatoriškas. Pamatykite nuotraukas, kuriose atskleidžiami 25 kartai, kai „Volvo FH“ technologijos žengė svarbius žingsnius į priekį.

Skaitykite daugiau
Vairuotojai myli „Volvo FH“

Vairuotojai myli „Volvo FH“, o „Volvo FH“ – vairuotojus

„Volvo Trucks“ rūpinasi vairuotojais. O vairuotojai myli „Volvo FH“. Stebėkite vairuotojo Guilherme iš Brazilijos ypatingas vestuves.

Žiūrėkite filmą
„Volvo FH“ kūrimo istorija

„Volvo FH“ istorija

Naujovių diegimas niekada nenutrūksta. 1993 m. pristačius „Volvo FH“, keliai visam laikui pasikeitė. Prabėgus 25 metams, „Volvo FH“ vis dar plečia transporto sektoriaus ribas. Tačiau sėkmė atėjo po daugelio metų sunkaus darbo ir sudėtingų sprendimų.

Žiūrėkite filmą
„Volvo FH“ novatoriški sprendimai

„Volvo FH“ evoliucija

2018 m. „Volvo FH“ mini pirmuosius 25 sėkmės metus. Norint ir toliau skatinti pažangą, visada reikia būti žingsniu priekyje. Štai keli pavyzdžiai, kaip „Volvo Trucks“ toliau skatina pažangą.

Skaitykite daugiau
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Susipažinkite su „Volvo FH“ iš arčiau

Turite klausimų apie mūsų sunkvežimius, ieškote atsarginių dalių ar norite rezervuoti laiką servise? Nedvejokite - susisiekite su artimiausiu „Volvo Trucks" sunkvežimių centru!

„Volvo Trucks Lietuva" kontaktai