Šiuo dizainu norime parodyti pagarbą viso pasaulio sunkvežimių vairuotojams

Rikard Orell

„Volvo Trucks“ dizaino direktorius

Vaizdo siužetas apie „Volvo FH“ kabinos dizainą

„Volvo FH“ kūrimas

Tobula darbo vieta

„Globetrotter” kabiną atradome iš naujo. Neprilygstamas patogumas viduje. Išorėje – pasaulinio lygio sauga. Ir akį traukiantis dizainas, kuris neliks nepastebėtas kelyje.

Paint Shop

Volvo Trucks Lietuva Paintshop

Nudažysime jūsų svajones

Rinkitės 3 kabinos dažymo paketus iš daugiau nei 650 spalvų ir atspalvių arba susikurkite savo išskirtinį „Volvo FH”.

Sužinokite daugiau

Rinkitės kurią nors iš daugiau nei 650 spalvų. Visi dažai ekologiški.

Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į jokį kitą dažymo cechą – tiesiog nurodykite, kokios „Volvo“ kabinos spalvos pageidaujate. Galite rinktis iš daugiau nei 650 skirtingų spalvų ir atspalvių. Ir jei ieškomos spalvos nerastumėte, praktiškai bet kokią spalvą galėtume išgauti maišydami skirtingų spalvų dažus.

Norite pamatyti, kaip atrodys jūsų kabina? Pasinaudokite kabinos spalvų modeliavimo programa.

Atkreipkite dėmesį, kad kompiuterio ekranas gali netiksliai rodyti spalvas. Norėdami pamatyti dažų pavyzdžius tiesiogiai, apsilankykite „Volvo“ prekybos atstovybėje. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad skirtingiems modeliams ir skirtingose rinkose galimos ne visos spalvos. Paveikslėlyje matomas sunkvežimis, nudažytas parinkus didžiausią galimą dažų lygį.

Šioje kabinos spalvų modeliavimo programoje yra visos pardavimo sistemoje prieinamos spalvos. Daugybę vientisų spalvų taip pat galima rinktis su skaidriu dengiamuoju sluoksniu. Jei nepavyksta rasti pageidaujamos spalvos, kreipkitės į „Volvo“ prekybos atstovybę.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pamatykite jį. Palieskite. Važiuokite

Prekybos atstovas gali jums aprodyti „Volvo FH“. Ir atsakyti į visus jūsų klausimus apie jo unikalų dizainą ir nepaprastas savybes.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška