Sunkvežimio vairuotojo liudijimas apie kabinos vidų

Pagarba sunkvežimių vairuotojams

Kiekvieną komponentą ir kiekvieną kampelį projektavome labai kruopščiai, kad jums būtų kuo patogiau tiek sėdint prie vairo, tiek ilsintis, tiek miegant gulte.
Vidinės daiktadėžės „Volvo FH“ kabinoje

Erdvi kabina

Dėl stačių priekinių statramsčių, žemo variklio tunelio ir aukšto stogo kabina yra išties erdvi. Be to, ji tinka netgi aukštiems vairuotojams – stovint aukštis iki lubų yra net 220 cm.

Norite sužinoti daugiau?

Daugybė vietos daiktams

Į kabiną galite atsinešti daug daiktų. Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, gale ir išorėje galima tiksliai pritaikyti jūsų poreikiams. Taip pat yra užtektinai gerai apgalvotų dėtuvių mažesniems daiktams. 

Didesni namai kelyje

Ieškote daugiau erdvės ir patogumo? Susipažinkite su išplėsta „Globetrotter XXL“ kabina su gultu, kuris yra 250 mm platesnis ir 130 mm ilgesnis nei „Globetrotter XL“. Gyvenimas toli nuo namų dar nebuvo toks patogus.

Gultas „Volvo FH“ kabinoje

Platus ir patogus gultas

Ant apatinio gulto galima patogiai ilsėtis, jį galima ištraukti iki 900 mm pločio. Galite netgi rinktis rankomis arba elektra valdomą gultą, kuris atlenkiamas 55 laipsnių kampu, todėl idealiai tinka ilsėtis, skaityti arba žiūrėti televizorių.

Autonominis „Volvo FH“ vėsintuvas

Integruotas autonominis vėsintuvas

Dar geresnis vėsinimas nesumažinant vidinės erdvės ir nepabloginant aerodinaminių savybių. „I-ParkCool“ yra integruotas autonominis vėsintuvas, kuris naktį valdo temperatūrą, o dieną padeda sutaupyti degalų.

 

Sužinokite daugiau apie „I-ParkCool“ >

„Volvo FH“ visiškai reguliuojamas vairas

Išradinga ir patogi vairo sistema

Vairas su visaip reguliuojama padėtimi ir 20 laipsnių palenkimo funkcija padaro vairavimą patogesnį. Kadangi jis patogiai valdomas kojiniu pedalu, įlipant arba išlipant iš kabinos galima patraukti jį iš kelio.

Viena geriausių klasėje sėdynių

Sėdynės reguliavimo intervalas yra aukščiausios pasaulinės klasės. Ją galima stumdyti 24 cm pirmyn bei atgal ir 10 cm į viršų arba žemyn. Be to, forma užtikrina geresnę šoninę atramą ir geriau prilaiko vairuotojus ilgomis kojomis.

„Volvo FH“ prietaisų skydas

ECC su oro kokybės jutikliais

Elektroninė klimato kontrolės sistema turi patobulintas ventiliacines angas ir įvairius jutiklius bei filtrus, išgryninančius orą, kuriuo kvėpuojate. Taip užtikrinama itin aukšta oro kokybė, geresnis atitirpinimas ir aplinka be skersvėjo.

„Infotainment“ ir paslaugų sistema

„Infotainment“ ir paslaugų sistema

Paprasta naudoti navigacija, „Dynafleet“, geresnis ryšys ir kokybiškos garsinės pramogos. „Volvo Trucks“ integruota paslaugų ir „Infotainment“ sistema pateikia šias funkcijas kartu vienoje sąsajoje – septynių colių jutikliniame ekrane. Valdykite ją rankiniu būdu, balso komandomis ir ant vairo įtaisytais mygtukais.

Permąstykite savo patirtį kabinoje.

Paprasta naudoti

Paprasta naudoti

Supaprastinkite savo „Infotainment“ ir paslaugų sistemos valdymą. Ir pajuskite privalumus: geresnis ir saugesnis vairavimas, lengvesnė navigacija ir efektyvesnis parko valdymas.

Sistema sujungia kabinos garso ir pramogų bloką su „Dynafleet“ ir navigacijos funkcijomis.

Paslaugų ir „Infotainment“ sistemos integravimas reiškia lengvesnį naudojimą. Palieskite ekraną, paspauskite ant vairo įtaisytus mygtukus arba naudokite savo balsą. Kas jums geriau tinka.

„Volvo FH“ stoglangis

Saugumą didinantis stoglangis

Tamsinto stiklo stoglangis sustiprina kabinoje erdvės, šviesos ir gaivos pojūtį, sykiu atlieka evakuacijos liuko funkciją. Jis turi uždangalą nuo saulės ir tinklelį nuo uodų, taip pat galima užsisakyti elektroninį valdymą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Jauskitės kaip namie

Įsitaisykite patogiai. Išmėginkite sėdynę. Gultą. Apžiūrėkite visas dėtuves. Nepatikėsite, kiek ten daug vietos!

Artimiausios prekybos atstovybės paieška