Dyzelinio variklio sukimo momento kreivė

Pažvelkite į mūsų kreives

Puikus sukimo momentas esant mažiems sūkiams. Itin platus maksimalaus sukimo momento intervalas. Ir pikinis sukimo momentas, persidengiantis su pikine galia vidutinių sūkių intervale. Palyginkite mūsų sukimo momento kreives ir pamatysite skirtumą. Įlipkite į kabiną ir patys pajauskite – neįtikėtina akceleracija, neprilygstama trauka ir malonus, ekonomiškas važiavimas įprastu greičiu. 

 

Peržiūrėkite visas jėgos agregatų specifikacijas

Efektyviai naudojant degalus pinigai lieka jūsų kišenėje, tai skatina tvarumą

Integruotoji degalų ekonomija ir aplinkosauga

Padidintas 420 ir 460 AG variklių kompresijos santykis. Optimizuota 500 ir 540 AG variklių turbina. „Common Rail“ įpurškimas visiems varikliams ir tiksliai suderinta programinė įranga užtikrinant aukščiausio lygio variklio valdymą, be to, sumažinta vidinė trintis. Visa tai atlikta siekiant degalų ekonomijos ir geresnio galios išvystymo esant mažiems sūkiams. Tai turi poveikio jūsų finansiniams rodikliams. Ir aplinkai.

„Volvo FH“ stabdymas varikliu

„Volvo“ variklinis stabdys – VEB+

Mūsų patentuotas variklinis stabdys VEB+ dėl unikalios skirstomojo veleno konstrukcijos D13 variklyje absorbuoja iki 375 kW (510 AG). Kai jis naudojamas kartu su mūsų transmisijos sistema „I-Shift“ ir išmaniu autopilotu, galite išlaikyti didesnį vidutinį greitį nepakenkdami saugumui ar degalų ekonomijai.

„Volvo FH“ arklio galia

Rinkitės galią, kokios norite

Rinkitės iš keturių skirtingų galios variantų – 420, 460, 500 arba 540 AG.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Daugiau galios. Mažiau degalų

Įsitikinkite mūsų variklių galia ir ekonomiškumu aplankę vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška