„Volvo FH“ su priekaba ir pakelta sudvejinta ašimi žvyrkelyje

Optimalaus važiavimo režimas

Sudvejintos ašies pakėlimas puikiai tinka vairuojant itin pakrautą sunkvežimį į vieną pusę ir grįžtant jam tuščiam. Kai sunkvežimis nepakrautas, paspausdami prietaisų skydelio mygtuką išjunkite ir pakelkite varančiąją ašį. Vos tik pakrovus sunkvežimį, varančioji ašis automatiškai nusileis ir įsijungs, užtikrindama didžiausią sukibimą ir vairuojamumą. Tai tetrunka 15 sekundžių, todėl nešvaistote vertingo laiko veltui.

Pakeltos sudvejintos ašies priartintas vaizdas

Sutaupykite iki 4 % degalų

Varančiosios ašys sukelia trintį ir pasipriešinimą riedėjimui, todėl padidėja degalų sąnaudos. Atjungdami ir pakeldami nereikalingą ašį, grįždami su pakelta ašimi galite sumažinti degalų sąnaudas iki 4 %. Tai žymiai padidins jūsų pelningumą.

Pakelta sudvejinta ašis žvyrkelyje

Manevringesnis

Pakėlus ašį, sunkvežimis eksploatuojamas panašiai kaip naudojant 4x2 ar 6x2 konfigūraciją, todėl apsisukimo spindulys sumažėja ir žymiai padidėja manevringumas. Pavyzdžiui, 6x4 su 4,6 m tarpuračiu gali sumažinti apsisukimo spindulį daugiau nei metru.

„Volvo FH“ sudvejinta ašis

Didesnis sukibimas

Reikia geresnio sukibimo? Jei ašies apkrovos apribojimai tenkinami, paspauskite prietaisų skydelio mygtuką ir svorį galėsite perkelti ant vienos varančiosios ašies. 

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pakelkite ašį. Padidinkite pelną

Norėdami išbandyti sudvejintos ašies pakėlimo ypatybę patys, aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška