Vaizdo siužetas, kuriame paaiškinami „Volvo“ Auksinės paslaugų sutarties pažadai

Esmė yra telematinėje sąsajoje

„Volvo FH“ sumanesnis techninės priežiūros planavimas

Išradingesnis priežiūros planavimas

Pasirašius Auksinę „Volvo“ sutartį techninė priežiūra eksploatacinei parengčiai grėsmės nekelia. Per telematinę sąsają servisas gauna duomenis apie variklį, ridą, degalų sąnaudas ir svarbių komponentų būseną tiesiog jums važiuojant keliu. Tai reiškia, kad jus į techninę priežiūrą pakvies tik tada, kai sunkvežimiui to iš tiesų reikės. Taip pat būsite įspėti apie problemą, kol ji neprivertė jūsų sustoti, o kai atvyksite į servisą, specialistai jau lauks pasiruošę. Taigi nereikės veltui švaistyti nei laiko, nei pinigų.

„Volvo“ technikas prie darbo stalo biure

Rutininė techninė priežiūra iš bet kur

Yra techninės priežiūros darbų, dėl kurių nebūtina vykti į servisą. Jei pasirinksite „Features Online“, technikas nuotoliniu būdu prisijungs prie jūsų sunkvežimio ir sukalibruos ekrane pateikiamas degalų sąnaudas, degalų bako dydį (jei įrengėte papildomų bakų) ir jūsų pageidaujamą didžiausią leistiną greitį. Nuotoliniu būdu netgi galima įjungti apkrovos indikatoriaus funkciją. Tiesiog sustokite šalikelėje kelioms minutėms ir leiskite jūsų virtualiam technikui sutvarkyti reikalą.

„Volvo Action Service“ mygtukas

Puiki pagalba kelyje

Neplanuotų priverstinių sustojimų vis dėlto gali pasitaikyti, todėl į Auksinę „Volvo“ sutartį yra įtraukta „Volvo Action Service On Call“. Tiesiog paspauskite VAS mygtuką prietaisų skyde ir būsite sujungti su operatoriumi, kalbančiu jūsų kalba. Jie nustatys tikslią jūsų buvimo vietą ir nuskaitys jūsų sunkvežimio diagnostinius kodus. Už kelių minučių pas jus išskubės pagalbos automobilis su reikiamos kvalifikacijos mechaniku, įrankiais ir atsarginėmis dalimis. Jokių laiko nuostolių. Jokių iššvaistytų išteklių.

Kuo ypatinga „Volvo Action Service“?
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pirmyn į kelionę. Ir tegul ji nenutrūksta

Susisiekite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu ir sužinokite, kaip galite užsitikrinti šimtaprocentinę eksploatacinę parengtį.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška