Efektyvus degalų naudojimas – tai degalams skirtų išlaidų ir poveikio aplinkai mažinimas. Tačiau svarbiausia yra tai, kaip efektyviai išnaudojamas kiekvienas degalų lašas. Neieškokite kompromiso našumo kaina. Pats efektyviausias pasirinkimas – tai gerų važiavimo savybių sunkvežimis, galintis išlaikyti greitį ir taupyti degalus. Kaip niekad anksčiau galime pasiūlyti platų asortimentą, kad galėtumėte išsirinkti būtent tokį sprendimą.

D13 degalų efektyvumas

Lūkesčius pateisinančių variklių asortimentas

„Euro 6“ D pakopos D13 variklių serija buvo kuriama taip, kad padėtume jums sutaupyti degalus, nemažinant sunkvežimio galingumo. Visi mūsų varikliai užtikrina puikias važiavimo savybes ir netgi kylant į kalną galima naudoti aukščiausią pavarą taip išlaikant greitį ir taupant degalus.

Susipažinkite su mūsų varikliais
I-Save

Degalų sąnaudų mažinimas tolimuose gabenimuose naudojant „I-Save“

Neseniai asortimentą papildėme „I-Save“ jėgos agregatais tolimojo atstumo transporto priemonėms. Jie derinami prie 460 arba 500 AG D13TC variklių su efektyviomis galinėmis ašimis ir pavarų dėžės funkcijomis – tai tik keletas pavyzdžių. Derinant su tolimųjų gabenimų degalų paketu, degalų sąnaudos gali sumažėti iki 7 proc.*

 

* „Euro 6“ D pakopos D13TC varikliai su tolimųjų gabenimų paketu „Degalų efektyvumas“ („I-Save“) ir „Euro 6“ D pakopos D13 eSCR. Faktinis degalų taupymas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pvz., pastovaus greičio palaikymo sistemos, faktinės topografijos, vairuotojo vairavimo patirties ir oro sąlygų.

„I-See“ – gaukite mažesnes sąskaitas už degalus

Kuriuo maršrutu važiuojant degalų sąnaudos bus mažiausios? „I-See“ naudoja topografinius duomenis, pagal kuriuos valdo sunkvežimio greitį ir pavarų perjungimą, kad degalai būtų naudojami kuo efektyviau. Ši sistema išnaudoja sunkvežimio kinetinę energiją ir taip gali sumažinti jūsų degalų sąnaudas iki 5 %. „I-See“ programinė įranga naudoja debesijos žmėlapių duomenis.

Galinės ašies perdavimo santykis

Perdavimo santykis jūsų užduotims

 

Galinė ašis yra paskutinė grandis efektyvioje grandinėje. Pasirūpinus, kad mūsų galinė ašis turėtų tinkamą perdavimo santykį vykdant tolimuosius gabenimus, ji puikiai veikia su mūsų D13 varikliu ir „I-Shift Dual Clutch“. Rezultatas? Mažesnės apsukos. Malonesnė kelionė. Ir mažesnės degalų sąnaudos.

„I-Cruise“

Pastovus greitis naudojant „I-Cruise“

Išmanioji pastovaus greičio kontrolė. „I-Cruise“ koreguoja greitį, kad degalų sąnaudos būtų mažos. Tai padeda ne tik gerinti našumą palaikant didelį vidutinį greitį. Tai užtikrina ir saugesnį, patogesnį vairavimą.

Lengvas važiavimas

Naudokite tinkamas padangas, palaikydami jose tinkamą oro slėgį, ir sureguliuokite ratus bei ašis – tai gali žymiai sumažinti degalų sąnaudas. Europoje mūsų atliktų tyrimų duomenimis, net dviejų iš trijų sunkvežimių ašys ir ratai yra sureguliuoti netinkamai. Todėl įdėjus visai mažai pastangų, galima pasiekti labai daug.

„Fuel Advice“ – taupykite nuolatos

Visada pasiekite degalų naudojimo efektyvumo tikslus. Dirbkite vis efektyviau ir stebėkite, kaip rodikliai gerėja. Naudodamiesi paslauga „Fuel Advice“ turėsite asmeninį degalų konsultantą. Reguliari analizė, profesionalūs patarimai ir laiku teikiama pagalba padės pajausti taupymo poveikį labai greitai, o ilgainiui išmokti taupyti dar geriau.

Sutaupykite degalų su „Dynafleet“

Atraskite duomenų galią

„Dynafleet“ ir vairuotojų mokymas gali padėti sutaupyti iki 7 proc. degalų.

„Dynafleet“ – stebėkite degalų naudojimo efektyvumą

Susipažinkite su mūsų parko valdymo sistema. Stebėkite savo sunkvežimių ir vairuotojų darbo rodiklius realiu laiku ir naudokitės automatiškai generuojamais degalų naudojimo efektyvumo reitingais. Tada palyginkite, įžvelkite tendencijas ir priimkite pelningumą didinančius degalų taupymo sprendimus.

Vairuotojų mokymas – maži pakeitimai, dideli sutaupymai

Mūsų kursai apie ekonomišką vairavimą padės jums kuo geriausiai išnaudoti kiekvieną degalų lašą. Kursai yra „Volvo Trucks“ vairuotojų tobulinimosi programos dalis, juose kalbama apie laiko patikrintus sisteminius principus, kurie padeda įsisavinti ekonomiškus važiavimo būdus ir taupant pasiekti ilgalaikių rezultatų. Geriausių rezultatų pasiekiama kartu naudojant „Dynafleet“ ataskaitas.

Oro aptakų paketas

Oro aptakų paketas degalų ekonomiją gali pagerinti iki 8 %. Jis sumažina sūkuriavimą, oro pasipriešinimą ir nukreipia vėją nuo priekabos.  Šis paketas ne tik taupo degalus ir pinigus, bet ir mažina CO2 emisiją, o tai labai naudinga aplinkai.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Gera pradžia – pusė darbo

Norint sėkmingai taupyti degalus, svarbu viską daryti teisingai nuo pat pradžių. Mūsų prekybos atstovas puikiai išmano apie degalų taupymą. Kodėl nepaprašius jų pagalbos?

Artimiausios prekybos atstovybės paieška