Išskirtinis tolimųjų gabenimų sunkvežimis

„Volvo FH“ su „I-Save“ yra idealus sprendimas, sumažinantis degalų sąnaudas tolimuosiuose gabenimuose. Be išlygų našumui.
Kuo toliau važiuosite, tuo daugiau sutaupysite.

Sumažinkite išlaidas degalams iki 7%

Sumažinkite išlaidas degalams iki 7%

Derinant itin efektyvius D13TC variklius ir degalų taupymo funkcijas, tokias kaip žemėlapių pagrindu veikiančią „I-See“, krovinius tolimaisiais atstumais gabenančio „Volvo FH“ su „I-Save“ degalų sąnaudos sumažėja iki 7%.*

* Lyginant „Euro 6“ D pakopos D13TC variklį su programinės įrangos paketu „Long Haul Fuel Package” („I-Save“) ir „Euro 6“ D pakopos D13 eSCR. Faktinis degalų taupymas gali skirtis priklausomai nuo daugelio veiksnių, pvz., pastovaus greičio palaikymo sistemos naudojimo, vietovės topografijos, vairuotojo vairavimo patirties ir oro sąlygų.

Našumo padidinimas

Našumo padidinimas

Galingas D13TC variklis sukuria 300 Nm didesnį sukimo momentą esant mažiems sūkiams. Taigi reikia mažiau greitėti ir mažiau degalų, kad važiuojant greitkeliu būtų užtikrintas pastovus greitis. Kartu su „I-See“ variklis leidžia įveikti kalvas ir nuolydžius aukštesne pavara, taupant degalus ir neprarandant greičio. Papildomas sukimo momentas taip pat leidžia išvystyti didesnį vidutinį greitį, ypač pastebimą važiuojant į kalną.

Didesnis vairavimo patogumas

Didesnis vairavimo patogumas

„Volvo FH“ su „I-Save“ leidžia ilgesnį laiką važiuoti su mažesniais sūkiais ir aukštesne pavara, todėl vairavimas tampa sklandesnis ir ramesnis. Vairuotojai taip pat gali tikėtis greitesnio sukimo momento atsako, todėl šis sunkvežimis taps dar patrauklesnis.

Tai „Volvo FH“ su „I-Save“

Tai „Volvo FH“ su „I-Save“

„Volvo FH“ su „I-Save“ apjungia itin efektyvų D13TC variklį ir tolimiesiems gabenimams skirtą paketą „Degalų efektyvumas“. Kiekviena „I-Save“ funkcija yra sukurta, išbandyta ir patvirtinta, kad taupo degalus tolimųjų reisų metu.

Tolimųjų gabenimų transporto priemonės paketą „Degalų efektyvumas“ sudaro: atnaujinta žemėlapių pagrindu paremta „I-See“, pavarų dėžė „I-Shift“ su optimizuota tolimiesiems gabenimams pritaikyta programine įranga, „I-Cruise“ su „I-Roll“, naujos, efektyviai energiją naudojančios galinės ašys, tuščiąja eiga veikiančio variklio išjungimo funkcija ir kintamo tūrio vairo stiprintuvo siurblys.

„Volvo D13TC“ variklis – galingas, tačiau ekonomiškai degalus naudojantis variklis

„Volvo D13TC“ variklis – galingas ir kartu taupiai degalus naudojantis variklis

D13TC yra iki šiol efektyviausiai energiją panaudojantis mūsų variklis. 460 ir 500 AG varikliuose montuojami stūmokliai su patentuotu bangos formos dugnu, garantuojančiu geresnį degimą ir didesnį efektyvumą. Įdiegus „Turbo Compound“ technologiją, D13TC variklis kiekviename etape visapusiškai išnaudoja turimą energiją, užtikrindamas didesnį efektyvumą visame sūkių diapazone – geriausias rezultatas pasiekiamas 900–1 400 aps./min. intervale.

„Volvo“ variklių asortimentas
Atnaujinta žemėlapiu pagrįsta „I-See“

Atnaujinta žemėlapiais pagrįsta „I-See“

„I-See“ naudoja žinias apie priekyje esantį kelią, kad kuo geriau išnaudotų sunkvežimio judėjimo energiją, kai važiuojama kalvota vietove. Ji pasirūpina pavarų pasirinkimu, greitėjimu ir variklio stabdymu, kai įjungiamas „I-Cruise“. „I-See“ vadovaujasi naujais didelės skiriamosios gebos žemėlapiais tikslios buvimo vietos nustatymui.

Skaitykite daugiau
Atnaujinta „I-Shift“ ilgiesiems atstumams

Atnaujinta „I-Shift“ ilgiesiems atstumams

Sukurta efektyviam važiavimui greitkeliais, „I-Shift“ su tolimiesiems reisams optimizuota programine įranga padės taupyti degalus. Įjungus ekonomišką režimą, kiekvienas pavarų perjungimas atliekamas tiksliai tada, kada reikia, o variklis veikia pačių ekonomiškiausių sūkių diapazone.

Skaitykite daugiau
„I-Cruise“ su „I-Roll“

„I-Cruise“ su „I-Roll“

„I-Cruise“ padeda išlaikyti stabilų greitį, jį reguliuodamas taip, kad degalų sąnaudos būtų mažesnės. Ji taip pat padeda palaikyti didelį vidutinį greitį, kad būtų padidintas našumas, tuo pačiu prisidedant prie saugesnio ir patogesnio važiavimo. Riedant nuo kalno „I-Roll“ automatiškai atjungia variklį ir vietoje degalų naudoja sunkvežimio inercijos jėgą.

Skaitykite daugiau
Atraskite „Volvo FH“ su „I-Save“

Atraskite „Volvo FH“ su „I-Save“

Sužinokite, kokių rezultatų galite pasiekti naudodami naująjį „Volvo FH“ su „I-Save“, taupantį degalus be jokių išlygų važiavimo savybėms ir leidžiantį mėgautis kelione.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška
Daugiau patarimų, kaip taupyti degalus

Daugiau patarimų, kaip taupyti degalus

Pasinaudokite ekspertų straipsniais ir įžvalgomis

Pasitarkite su specialistu

Sudomino?

Užpildykite šią trumpą formą ir išsiųskite ją mums. Pardavimo atstovas susisieks artimiausiu metu.

I-Save *
Pasirinkite artimiausią sunkvežimių centrą *
Žinutė arba klausimas *
Vardas, pavardė *
El. pašto adresas: *
Telefonas *
Įmonė
(* Privalomas laukelis)
Privatumo apsauga

Išsiųsdami šią formą su žemiau pažymėtu laukeliu, jūs leidžiate UAB „Volvo Lietuva” išsaugoti jūsų duomenis ir naudoti juos tikslams, atitinkantiems jūsų užklausą. Privatumo apsauga

Laukeliai užpildyti neteisingai. Bandykite dar kartą. Neteisingai nurodėte el. pašto adresą. Žinutės laukelyje simbolių skaičius neturi viršyti 256 simbolių.