PALAIKYKITE GREITĮ. TAUPYKITE DEGALUS

Greičio palaikymas taupant degalus. Tai – sunkus pusiausvyros nustatymo uždavinys. Suprantame savo kasdienius iššūkius – krovinius pristatyti laiku ir kontroliuoti išlaidas. Todėl sukūrėme išskirtinį jėgos agregatą, užtikrinantį didesnį našumą. Ir didesnį degalų naudojimo efektyvumą.

Jūsų pelningumas – mūsų mąstysenos raktas. Didindami vidutinį greitį galite pagerinti savo našumą. Taip pat savo klientų. Tuo pačiu metu taupote degalus, todėl mažėja poveikis aplinkai.

Atrodo paprasta? Skaitykite toliau.

Kabinoje sėdintis sunkvežimio vairuotojas

Bandomasis važiavimas dabar

„PERFORMANCE & FUEL“ PAGRINDINĖS SAVYBĖS

Pavarų dėžė „I-Shift“ su dviguba sankaba

„I-SHIFT DUAL CLUTCH“ – IŠSKIRTINĖ PAVARŲ DĖŽĖ

Dvi pavarų dėžės vienoje. Jokių galios tiekimo arba sukimo momento pertrūkių. Didesnis vidutinis greitis. Dar mažesnės degalų sąnaudos.

Mūsų išskirtinė „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė dabar geriau nei kada nors anksčiau užtikrina tolygesnį ir patogesnį važiavimą. Sklandus pavarų perjungimas didina sunkvežimio našumą. Be to, tai užtikrina stabilų aprūpinimą galia, todėl vairuoti galėsite visiškai kitaip, o jūsų darbo našumas padidės.

„I-Shift“ su dviguba sankaba ir pažemintomis pavaromis

LENGVIAU PAJUDĖTI IŠ VIETOS NAUDOJANT PAŽEMINTAS PAVARAS

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis. Skirta sudėtingoms gabenimo ir statybos operacijoms vykdyti. Didesnis galinės ašies perdavimo santykis leidžia palaikyti pastovų greitį esant kur kas mažesnėms apsukoms. O esant mažesnėms apsukoms taupomi degalai. Tapo daug lengviau pajudėti iš vietos su didele apkrova. Netgi sudėtingiausiomis sąlygomis – gabenant iki 325 tonų.

Priartintas „Volvo“ D13 „Euro-6“ variklio vaizdas

DAUGIAU GALIOS. MAŽIAU DEGALŲ

Našiau negu kada nors anksčiau. Puiki važiavimo savybių ir mažų degalų sąnaudų pusiausvyra.

Mūsų naująjį integruotą jėgos agregatą sudaro patobulintas „Euro 6“ variklis ir „Volvo“ išskirtinė „I-Shift“. Padidintas D13 420 ir 460 AG versijų kompresijos santykis. Be to, D13 variklio 500 ir 540 AG versijos turi naują optimizuotą turbokompresorių.

Keletas variklio ir pavarų dėžės patobulinimų. Labai pagerėja našumas ir sumažėja degalų sąnaudos.

„Volvo FH“ galinė ašis

TINKAMAS PERDAVIMO SANTYKIS

Ką turime omenyje, sakydami tinkamas santykis? Ką gi, jis susijęs su galinėmis ašimis. Tai – paskutinysis saitas, perduodantis energiją iš variklio sunkvežimio ratams.

Pasirūpinus, kad mūsų galinė ašis turėtų tinkamą perdavimo santykį vykdant tolimuosius gabenimus, ji puikiai veikia kartu su mūsų D13 varikliu ir „I-Shift Dual Clutch“. Rezultatas? Mažesnės apsukos. Patogiau važiuoti. Ir geresnė degalų ekonomija.

Vairuotojas su „Volvo FH“ sunkvežimiu

ŽMOGIŠKASIS VEIKSNYS

Nereikia ir sakyti, kad nauja technologija padeda efektyviai naudoti degalus ir užtikrina saugą. Vis dėlto už kitus svarbesnis vienas veiksnys. vairuotojui.

Mūsų kursų paskirtis padėti tapti geresniais vairuotojais. Saugesniais vairuotojais. Efektyvesniais vairuotojais. Mūsų vairuotojų tobulinimosi programa ir pažangesnio degalų taupymo programa dėmesį skiria tik tam. Pelninga investicija bet kuriai gabenimų bendrovei.

Kai tai derinama su mokymais, naudojama „Dynafleet Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka), žengiamas teigiamas žingsnis į pelningesnę ateitį. Skirta jums. Ir jūsų verslui.

Sidabro spalvos „Volvo FH 540“ sunkvežimis saulėlydžio fone

„I-CRUISE“ PADEDA PALAIKYTI STABILŲ GREITĮ

Išmanioji pastovaus greičio kontrolė. „I-Cruise“ koreguoja greitį, kad degalų sąnaudos būtų mažos. Tai padeda ne tik gerinti našumą palaikant didelį vidutinį greitį. Tai užtikrina ir saugesnį, patogesnį vairavimą.

Įkalnėn važiuojantis sidabro spalvos „Volvo FH 540“ sunkvežimis

ĮSIMINTAS KIEKVIENAS KELIAS

Kuriuo maršrutu važiuojant degalų sąnaudos bus mažiausios? „I-See“ į pagrindinę duomenų bazę įrašo ir išsaugo duomenis apie visas įkalnes ir nuokalnes. Ja laisvai gali naudotis kiti sunkvežimiai. Ši informacija leidžia sunkvežimiui automatiškai reaguoti į nuokalnes, kad nereikėtų be reikalo perjungti pavarų. Nereikia jokių žemėlapių ar GPS.

Derinkite „I-Cruise“ naudojimą su „I-See“ ir turėsite patikimą degalų taupymo partnerį.

Priartintas padangų slėgio ventilio vaizdas

PATIKRINKITE SLĖGĮ

Padangų slėgis. Paprasta nepakankamai įvertinti, kokį poveikį tai gali turėti jūsų pelningumui. Tinkamai sureguliavus ratus bei ašis, per ilgą laiką padangų slėgis gali padėti sutaupyti degalų ir pinigų.

„Volvo Trucks“ variklio išjungimo piktograma

IŠJUNKITE IR TAUPYKITE DEGALUS

Maži pokyčiai gali lemti didelius skirtumus. Veikdami variklio varomi komponentai naudoja degalus. Oro kompresoriai. Vairo stiprintuvo siurblys. Ir netgi pats variklis. Juos išjungus, kai nėra naudojami, taupomi degalai. Ir pinigai.

„Volvo Trucks“ energiją taupanti padanga

Energiją taupančios padangos

Mūsų padangos padeda atskleisti tai, kas geriausia sunkvežimyje. Pavyzdžiui, 315/70 R22.5 padangos yra specialiai sukurtos tolimiesiems gabenimams. Degalus taupantys elementai skirti naudoti jūsų užsakymui.

Vėjo pasipriešinimą mažinantis „Volvo Trucks“ oro aptakų paketas

ORO APTAKŲ PAKETAS SUMAŽINA VĖJO PASIPRIEŠINIMĄ

Lygus kėbulas palaiko mažas degalų sąnaudas. Atlikę bandymus aerodinaminiame vamzdyje, tiksliai sureguliavome oro srauto nukreipiklius. Rezultatas? Daug mažesnės degalų sąnaudos.

„Volvo Trucks“ sudvejintos ašies pakėlimas

PAKELKITE VARANČIĄJĄ AŠĮ

Mažesnis apsisukimo spindulys. Didžiausia trauka. Mažesnės degalų sąnaudos. Sudvejintos ašies pakėlimas – tai išskirtinė 6x4 arba 8x4 konfigūracijos funkcija. Ji sujungia trauką bei krovumą, kuriuos užtikrina keturi varantieji ratai, ir manevringumą bei ekonomiškumą, kuriuos užtikrina du varantieji ratai.

Kai sunkvežimis nepakrautas, paprasčiausiai paspauskite mygtuką, išjunkite ir pakelkite ašį. Kai tik sunkvežimis vėl bus pakrautas, varančioji ašis automatiškai nusileis ir bus įjungta. Užtikrinamas didžiausias sukibimas ir vairuojamumas.

Be to, jei varančioji ašis nereikalinga, ją išjungę, degalų sąnaudas galite sumažinti dar iki 4 proc.

„Volvo Trucks“ naujo techninės priežiūros planavimo piktograma

JOKIŲ NEPLANUOTŲ PRASTOVŲ

Mūsų pažadas: maksimalus darbingosios būsenos laikas. Mūsų perversmą padariusi techninės priežiūros planavimo paslauga nuotoliniu būdu sujungia sunkvežimį ir servisą. Tiksli į sutartį įtraukta techninė priežiūra taupo degalus. Ir palaiko gerą sunkvežimio būklę.

„Volvo Trucks“ programėlė „Dynafleet“ degalai ir aplinka

TAUPYKITE DEGALUS SU „DYNAFLEET“

Kokį degalų naudojimo efektyvumą galite gauti? „Dynafleet Fuel & Environment“ suteikia galimybę stebėti jūsų sunkvežimių ir vairuotojų darbo rezultatus.

Degalų naudojimo efektyvumo balas padeda pagerinti vairuotojų darbą. Tai padidina jūsų pelningumą.

„Volvo Trucks“ „I-Shift“ programinės įrangos paketai

KOKIA „I-SHIFT“ JUMS PATIKTŲ?

Pasirūpinkite, kad „I-Shift“ dirbtų jūsų verslui. Yra daug važiavimo sąlygoms pritaikomų programinės įrangos paketų. Paketas „Long Haul & Fuel Economy“ optimizuoja važiavimą pastoviu greičiu. Tai leidžia efektyviai važiuoti greitkeliais.

Kaip veikia degalų ir eksploatacinių savybių koncepcija

Kaip tai veikia

Patyrinėkite technines savybes, dėl kurių triukas su parasparniu tapo įmanomas. Tai lėmė didelio vidutinio greičio palaikymas, naudojant išskirtinį galios agregatą, be pertraukų užtikrinantį našų darbą ir dar mažesnes degalų sąnaudas.

Išsamios istorijos

Kaip „I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėžė padeda Italijos transporto bendrovei „Sartori“ taupyti degalus sudėtinguose kalnuotuose maršrutuose

Italijos kalnuotuose šiauriniuose regionuose šeimos verslo transporto bendrovei „Sartori Trasporti“ reikia transporto priemonių, pasižyminčių dideliu našumu ir mažomis degalų sąnaudomis. „Volvo FH“ su „ I-Shift Dual Clutch“ pavarų dėže gali būti ...

Mūsų bendrovės išlikimas priklauso nuo mažų degalų sąnaudų, apmokytų vairuotojų ir našių sunkvežimių

Vairuotojų mokymai, specialios paskatos ir investicijos į naujausius sunkvežimius ir technologijas padėjo Lenkijos gabenimo bendrovei „Jastim” sumažinti degalų sąnaudas iki tokio lygio, kuris pirmiau laikytas neįmanomu....