SPECIALUS VEIKLOS NUOMOS PASIŪLYMAS
TRY&BUY pasiūlymas

VOLVO FH TRY & BUY

Išbandykite „Volvo FH” vilkiką, mokėdami nustatyto dydžio įmoką kas mėnesį vienerius metus. Pasibaigus veiklos nuomos laikotarpiui, vilkiką galėsite grąžinti mums arba jį įsigyti pasirinkę palankiausią finansavimo modelį. Privalumai:

  • Paprastesnis biudžeto planavimas. Pasiliekame sau nuosavybės teisę ir prisiimame finansinę riziką. Jūs mokate tik fiksuotą mėnesio įmoką.
  • Jokių netikėtumų. Išsaugotos kredito linijos, o biudžetas yra paskirstytas tolygiai 11 mėn. laikotarpiui su viena sąskaita per mėnesį.
  • Geresni grynųjų pinigų srautai. Visos įmokos nurašomos kaip veiklos sąnaudos veiklos nuomos laikotarpiu ir nedaro įtakos jūsų balansui.
  • Naudojate naują vilkiką. Tai optimaliomis sąnaudomis sustiprins jūsų įvaizdį klientų ir vairuotojų atžvilgiu.
KOMPLEKTACIJA
Try&Buy

• „Volvo FH” 500 AG 4x2 vilkikas • „Globetrotter XL“ kabina su pilnu dažymu • Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai • „I -Shift“ automatizuota pavarų dėžė • „I-See” išmanioji greičio palaikymo sistema • 1 305 l tūrio degalų bakai • Oda trauktas vairaratis ir trimis kryptimis reguliuojama vairo kolonėlė • 315/70 R22.5 „Michelin X Line Energy“ padangos
PASLAUGOS

• Efektyvaus vairavimo mokymai vairuotojams • „Dynafleet“ paketai „Fuel & Environment”, „Driver Times“ ir „Positioning“ su 12 mėn. prenumerata • „Volvo Truck Assistance" pagalbos kelyje paslauga

PAPILDOMA PASLAUGA

• Techninės priežiūros sutartis

PASIŪLYMO SĄLYGOS

Veiklos nuomos paslaugą teikia „VFS LT“, UAB. Pradinė įmoka 0%. Mėnesio įmoka su Kasko draudimu 1 330 EUR be PVM 11 mėnesių laikotarpiui. Šis pasiūlymas nėra „VFS LT”, UAB įsipareigojimas suteikti veiklos nuomą aukščiau nurodytomis sąlygomis. Įsipareigojimas suteikti veiklos nuomą atsiras tik įvertinus paraiškos davėjo pateiktus dokumentus, priėmus teigiamą sprendimą ir sudarius atitinkamas sutartis.  Vilkikų skaičius ribotas. Nuotraukos yra tik iliustracinio pobūdžio.

IŠSAMIAU APIE KOMPLEKTACIJĄ IR PASLAUGAS

Daugiau galios. Mažiau degalų

Daugiau galios. Mažiau degalų

Našumas. Puiki važiavimo savybių ir mažų degalų sąnaudų pusiausvyra. Visa tai užtikrina „Volvo” D13 500 AG variklis ir sumani automatizuota pavarų dėžė „I-Shift“. 

1 305 l tūrio degalų bakai

1 305 l tūrio degalų bakai

Du 405 l ir 900 l tūrio degalų bakus galite užpildyti pakankamu kiekiu dyzelino, kad įveiktumėte didžiausius atstumus. Degalus taupantys jėgos agregatai ir paslaugos užtikrins, kad kiekvienas degalų lašas bus panaudotas kuo efektyviau.

Padanga

Energiją taupančios padangos

Padangos padeda atskleisti tai, kas geriausia sunkvežimyje. 315/70 R22.5 padangos yra specialiai sukurtos tolimiesiems gabenimams ir padeda sumažinti degalų sąnaudas. 

ERDVI IR PATOGI KABINA

ERDVI IR PATOGI KABINA

„Globetrotter XL“ kabinos vidinis aukštis yra 220 cm. Ji ne tik praktiška bei patogi, bet ir suteikia malonų didelės erdvės pojūtį vairuotojui. Pilno dažymo kabina puikiai atrodo, o dėl oro aptakų ji pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybėmis. 

Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai

Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai

Tamsiu paros metu šviesos niekada nebūna per daug. Bi-ksenoniniai priekiniai žibintai užtikrina geresnį matomumą ir saugumą kelyje. Jie pasižymi galingu šviesos srautu, todėl vairuotojas puikiai matys visą priešais esantį kelio ruožą.

„I-SEE". Įsimintas kiekvienas kelias

„I-SEE". Įsimintas kiekvienas kelias

Kuriuo maršrutu važiuojant degalų sąnaudos bus mažiausios? „I-See“ įsimena ir išsaugo duomenis apie visas įkalnes bei nuokalnes ir leidžia sunkvežimiui automatiškai į jas reaguoti, parinkdama tinkamiausias pavaras. 

MOKYMAI VAIRUOTOJAMS

PASLAUGA

MOKYMAI VAIRUOTOJAMS

Perduodami sunkvežimį vairuotoją išsamiai supažindinsime su „Volvo FH” eksploatacijos ir priežiūros ypatybėmis, ekonomiško ir saugaus važiavimo principais teorinių mokymų bei praktinio važiavimo bendrojo naudojimo keliais metu. 

DYNAFLEET

PASLAUGA

„DYNAFLEET“. PARKO VALDYMO SISTEMA

Kaip galite sužinoti, ar degalai naudojami efektyviai? Kur šiuo metu yra sunkvežimis? Ar vairuotojas laikosi darbo ir poilsio režimo? „Dynafleet” paketai suteikia galimybę tai stebėti. Padidinkite savo pelningumą ir sumažinktie administracinę naštą.

Volvo Truck Assistance

PASLAUGA

Volvo Truck Assistance

Garantuojame techninę ir medicininę pagalbą 24/7. Kilus nesklandumams kelyje, sunkvežimiu ir vairuotoju bus pasirūpinta nedelsiant. Sutaupysite laiko ir iš anksto žinosite visas išlaidas. Jokių netikėtumų ar siurprizų – tai greita ir patikima paslauga.

Papildoma paslauga

Papildoma paslauga

Techninės priežiūros sutartis

Jūsų transporto įmonės veiklos specifikai pritaikyta techninės priežiūros sutartis. Pagerinkite eksploatacinės parengties lygį, sumažinkite eksploatavimo sąnaudas ir padidinkite savo pelningumą iš anksto žinodami techninės priežiūros bei remonto darbų laiką ir kainą. 

„Volvo FH“, kelyje naudojantis pastovaus greičio palaikymo sistemą

Sudomino pasiūlymas?

Arba užpildykite šią trumpą formą ir išsiųskite ją mums. Pardavimo atstovas susisieks artimiausiu metu.

Try & Buy *
Pasirinkite artimiausią sunkvežimių centrą *
Žinutė arba klausimas *
Vardas, pavardė *
El. pašto adresas: *
Telefonas *
Įmonė
(* Privalomas laukelis)
Privatumo apsauga

Išsiųsdami šią formą su žemiau pažymėtu laukeliu, jūs leidžiate UAB „Volvo Lietuva” išsaugoti jūsų duomenis ir naudoti juos tikslams, atitinkantiems jūsų užklausą. Privatumo apsauga

Laukeliai užpildyti neteisingai. Bandykite dar kartą. Neteisingai nurodėte el. pašto adresą. Žinutės laukelyje simbolių skaičius neturi viršyti 256 simbolių.