„Volvo FH“. Tačiau 20 % mažiau CO2

Sunkvežimis, pritaikytas sunkiasvoriams regioniniams ir tolimiesiems reisams. Važiuojantis ir pasižymintis jums jau pažįstamo „Volvo FH“ našumu. Tačiau į aplinką išskiria 20 % mažiau teršalų, taip pat gali padėti sumažinti išlaidas degalams. Jums nereikės daryti kompromisų dėl važiavimo savybių ar produktyvumo.

„Euro 6“ C pakopa ● 420 AG / 2 100 Nm arba 460 AG / 2 300 Nm ● „I-Shift“ ● Vilkikas arba kėbulinis sunkvežimis ● 4×2, 6×2 arba 6×4 ● Nuvažiuojamas atstumas iki 1 000 km 

Penkios pagrindinės priežastys rinktis „Volvo FH LNG“

Rinkoje nėra jokio kito sunkvežimio kaip šis. Sužinokite, kuo jis unikalus, kodėl tai puikus pasirinkimas verslui ir aplinkai. 

Važiuoja ir pasižymi dyzeliniam sunkvežimiui būdingu našumu

Važiuoja ir pasižymi dyzeliniam sunkvežimiui būdingu našumu

Naujųjų dujomis varomų sunkvežimių jėgos agregatai gaminami naudojant mūsų gerai žinomą variklio technologiją. Daugiau niekas nieko panašaus nesiūlo. Jis užtikrina nepakitusį našumą, tačiau išskiria 20 % mažiau CO2*. Naujasis dujomis varomas „Volvo FH LNG“ važiuoja ir pasižymi jums jau žinomo „Volvo FH“ našumu. 

Peržiūrėkite technines charakteristikas
Sumažinkite išlaidas degalams

Sumažinkite išlaidas degalams

Naujieji „Volvo“ dujomis varomi sunkvežimiai naudoja degalus lygiai taip pat efektyviai, kaip mūsų atitinkami dyzeliniai variantai. Kadangi dažnai SGD yra pigesnės, tai puiki galimybė sumažinti išlaidas degalams.

Sumažinkite ekologinį pėdsaką

Sumažinkite ekologinį pėdsaką

Nepakitęs krovinių pervežimas tokiu pat greičiu. Tačiau į aplinką išskiriama 20 % mažiau CO2*. Jei turite didelių ambicijų dėl aplinkosaugos, puiki pradžia bus dujomis varomas „Volvo FH LNG“. O jei siekiate kažko daugiau, galite rinktis bioSGD ir teršalų kiekį sumažinti iki 100 %*. Didelis žingsnis, siekiant nulio CO2 tikslo. 

Apskaičiuokite ekologinį pėdsaką dabar
Mūsų naujasis dujomis varomas variklis

Gaukite rimtą sprendimą

Variklis – tai bet kurio sunkvežimio širdis. Naujasis dujomis varomas variklis gaminamas naudojant mūsų moderniausio D13K variklio technologiją. Tačiau naujoviškais sprendimais jį dar labiau ištobulinome, kad važiuotų dujomis. Rezultatas? Naujasis G13C variklis efektyvumu gali būti prilygintas dyzeliniam. Be to, galite tikėtis nepakitusių techninės priežiūros intervalų, patikimumo ir našumo. 

Išsiskirkite iš konkurentų

Išsiskirkite iš konkurentų

Ar jūsų klientai reikalauja tvaraus transporto? Gerai. „Volvo FH LNG“ leidžia iš karto sumažinti* CO2 pėdsaką 20 %. O jums netgi nereikės daryti kompromisų dėl krovumo ar produktyvumo. Taip pat konkurencingumo. 

*Tai apima eksploatuojamos transporto priemonės išmetamuosius teršalus, vadinamus „nuo bako iki rato“ poveikiu. 

Domenico Monge, „Monge & C Spa“ generalinis direktorius

Dujomis varomų transporto priemonių naudojimas itin padėtų ne tik aplinkai. Dėl sumažėjusių tiesioginių ir netiesioginių išlaidų, bendrovė taip pat gautų naudos.

Domenico Monge

„Monge & C Spa“ generalinis direktorius dalinasi savo puikiais planais ateičiai.

Tobias Bergmanas, „Volvo Trucks“ gaminių skyriaus vadovas

Visuomenei reikia švaresnių alternatyvių degalų. SGD gali būti tiesioginiu ir ilgalaikiu sprendimu, užtikrinančiu žymiai mažesnį poveikį klimatui.

Tobias Bergmanas

„Volvo Trucks“ gaminių vadovas apie naujuosius dujomis varomus sunkvežimius.

Siekiant tikslo „Jokių teršalų“

Siekiant įgyvendinti mūsų strategiją pereiti prie tvaraus transporto, labai svarbus efektyvus energijos naudojimas ir alternatyvūs degalai. Naujasis dujomis varomas „Volvo FH LNG“ leidžia iš karto sumažinti CO2 pėdsaką 20 %*. O galimybė važiuoti naudojant bioSGD reiškia galimybę sumažinti teršalus 100 %. Šis sunkvežimis atveria ilgalaikių galimybių pereiti prie atsinaujinančių išteklių ir tapti mažiau priklausomiems nuo iškastinės energijos šaltinių. 

Tai yra visi svarbūs žingsniai, siekiant įgyvendinti mūsų nulinio CO2 pėdsako ir tvaraus transporto aplinkai ir jūsų verslui viziją.

 

*Tai apima eksploatuojamos transporto priemonės išmetamuosius teršalus, vadinamus „nuo bako iki rato“ poveikiu. 

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Žinokite naujausią informaciją apie dujomis varomą „Volvo FH LNG“

„Volvo Trucks“ prekybos atstovas jus informuos apie naujausius dujomis varomų sunkvežimių pokyčius jūsų šalyje.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška