„Volvo FH16“ – tikslus instrumentas

Tikslus instrumentas

Dėl važiuoklės „Volvo FH16“ yra tikslusis įrankis kelyje. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema taip pat gali būti įrengta sunkvežimiuose su dviguba priekine ašimi ir gerokai sumažinti įtampą, tenkančią vairuotojo kaklui, nugarai ir pečiams. Tam, kad padidintume Jūsų našumą ir lankstumą, dvigubos priekinės ašies krovumą padidinome nuo 18 iki 20 tonų. O jei reikalinga kiek įmanoma didesnė prošvaisa, nuo šiol „Volvo FH16“ gali būti montuojama pneumatinė pakaba GRAS-G2.

„Volvo FH16“ lengvesnės važiuoklės komponentai

Kuo lengvesnis, tuo geriau

„Volvo FH16“ yra optimizuotas sunkioms ir sudėtingoms užduotims vykdyti. Tačiau mes nuolat kuriame lengvesnius mūsų transporto priemonių sprendimus, tokius kaip ašių montažai ir kiti važiuoklės komponentai (kai taikytina). 

„Volvo“ važiuoklėje įdiegta naujoji sudvejintos ašies pakėlimo funkcija

Sudvejintos ašies pakėlimas.

Nuo šiol „Volvo FH16“ galima įsigyti su visiškai nauja, perversmą sukėlusia sudvejintos ašies pakėlimo funkcija, kuri leidžia išjungti ir pakelti galinę varančiąją ašį, kai sunkvežimis nepakrautas. Kaip ir papildoma velkamoji ašis, pakelta ši ašis gerokai sumažina apsisukimo spindulį ir degalų sąnaudas.

Daugiau apie sudvejintos ašies pakėlimą
Penkiaašis „Volvo FH16“

Penkios ašys – tiesiai iš gamyklos

Vežate sunkius krovinius? Galite užsisakyti 5 ašių sunkvežimį, kuris bus pristatytas tiesiai iš gamyklos. Sunkvežimį gausite greičiau. Nebus jokių rekonstravimo išlaidų. Gausite sunkvežimį su transporto priemonės tipo patvirtinimo liudijimu. Be to, turėsite visapusišką „Volvo“ garantiją ir atsarginių dalių skyriaus pagalbą, todėl ilgainiui eksploatacinės išlaidos gali būti mažesnės.

Sužinokite apie 10 x 4 konfigūraciją
Antstatų montavimo galimybės pritaikys Jūsų „Volvo FH“ bet kokiai paskirčiai

Daugiau pasirinkimo galimybių. Greitesnis montavimas

Galima rinktis iš daugelio siūlomų specifikacijų, todėl „Volvo FH16“ lengva pritaikyti konkrečiai paskirčiai, įskaitant ir keičiamus kėbulus. Galima paprastai naudotis naujuoju elektroniniu antstatų montavimo moduliu, o per internetą prieinamose „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijose pateikiami visi reikiami techniniai brėžiniai ir laidų montavimo schemos.

Apžvelkite „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijas

Naujosios važiuoklės konfigūracija

„Volvo FH16“ vilkiko važiuoklė

Vilkiko važiuoklė

1. Dvejopi akumuliatoriai
Papildomas dvejopų akumuliatorių montažas prireikus užtikrina didesnę galią.
 

2. Akumuliatorių baterijos dėžė (BBOX-EF)
Pasirinktinai galima sumontuoti gale, tarp važiuoklės rėmo profilių.
 

3. „AdBlue“ bakas
Gali būti montuojamas ant rėmo viršaus, už kabinos, kad tilptų daugiau degalų (ADTP-BC).

4. Oro slėgio moduliatorius
Montuojamas tarp važiuoklės rėmo profilių, todėl lieka daugiau vietos ant važiuoklės montuojamai įrangai, pvz., degalų bakams.

„Volvo FH16“ kėbulinio sunkvežimio važiuoklė

Kėbulinio sunkvežimio važiuoklė

1. Laisva vieta rėmo šonuose
Važiuoklės įrangą galima patraukti atgal, kad tilptų krano atramos arba kita įranga. (FAA10 – maždaug 500 milimetrų; FAA20 – maždaug 600 milimetrų).

2. Antstatui montuoti skirta kiaurymių eilė
Viršutinė kiaurymių eilė skirta antstatui montuoti. Visi laikikliai yra pakreipti ir yra su 8 milimetrų poveržle. Kniedės nenaudojamos.

3. Paruošimas kranui
Gamykloje ant važiuoklės gali būti sumontuotos krano plokštės.

4. Galinė pneumatinė pakaba ir trumpa galinė iškyša. Dėl priekyje montuojamo naujos konstrukcijos stabilizatoriaus sutrumpėja galinė iškyša, o tai praverčia atliekant statybos darbus ir yra patogu, kai naudojama asfalto liejimo mašina ar keičiamieji kėbulai.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Jums patinka? Važiuokite

Vienintelis būdas iš tiesų pajausti mūsų naująją dinamišką važiuoklę yra sėsti prie vairo. Raktelius turi vietinis „Volvo Trucks“ prekybos atstovas.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška