Garantuotas kokybiškas miegas

„I-Park Cool“ yra specialiai sukurta ir gamykloje įdiegta sistema, visiškai integruota į klimato kontrolės sistemą. Todėl kai dieną buvusi aukšta temperatūra naktį smarkiai nukrenta, šis įtaisas virsta šildytuvu ir leidžia jums iki pat ryto miegoti pasirinktoje temperatūroje.

Mėgaukitės ekonomiškai veikiančiu vėsinimu

„I-Park Cool“ veikia taip efektyviai, kad per visą naktį vėsinti naudoja 1 000 W galią. Jeigu norite padaryti pertrauką karštą dieną, galite gauti 2 500 W iki valandos trukmės vėsinimo seansą.

Atsistoti leidžiančio aukščio „Volvo FH“ „Globetrotter“ ir „Globetrotter XL“ kabinos

Tegul vieta kabinoje lieka jums

Ko tikrai nenorėjome padaryti su papildomu kubiniu metru erdvės „Volvo FH16“ kabinoje, tai užgriozdinti ją pakabinant oro kondicionierių. Todėl ir nepadarėme. Integravome „I-Park Cool“ į klimato kontrolės sistemą, kad visa erdvė liktų jums.

„Volvo FH16“ parūpins ledo ir dykumoje

Nešvaistykite nė lašo degalų

Montuoti oro kondicionierių ant kabinos stogo gal ir įprasta, bet tikrai neekonomiška. „I-Park Cool“ yra integruotas viduje, todėl aerodinamikos ir degalų sąnaudų rodikliai nė kiek nenukenčia.

„Volvo FH16“ – naktį miegokite tyloje

Naktį miegokite tyloje

„I-Park Cool“ veikia 20 decibelų tyliau už kitas oro kondicionavimo sistemas. Todėl suvokiamo garso lygis yra 75 % mažesnis – pagerės miego kokybė ir rytą pasitiksite su kur kas geresne nuotaika.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Metas atsivėsinti?

Aplankykite vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą, kad jie pademonstruotų jums „I-Park Cool“ ir daugiau papasakotų apie protingąjį „Volvo FH16“.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška