„Volvo FH16“ su „I-Shift Dual Clutch“ kelyje

Tiesiog važiuokite

„I-Shift” padaro vairavimą lengvesnį, saugesnį ir patogesnį. Nebėra sunkios sankabos, nebereikia galynėtis su pavarų svirtimi. Pavara kiekvieną sykį perjungiama pačiu laiku. Tokia paprasta sistema mažina vairuotojo nuovargį ir leidžia jums sutelkti dėmesį į kelią ir eismą. O jeigu iš tiesų norėsite junginėti pavaras rankiniu būdu, tereikia paspausti mygtuką ant svirties ir tada – viskas jūsų rankose.

Sutaupykite degalų

Sutaupykite degalų

„I-Shift“ paskirtis – taupyti degalus. Vidiniai energijos nuostoliai mažesni negu mechaninėse pavarų dėžėse, tačiau didžiausią skirtumą lemia elektronika. Pavara kiekvieną sykį perjungiama tiksliai laiku. Tai užtikrina, kad variklis veikia pačių ekonomiškiausių sūkių diapazone – tiek „Economy“, tiek „Performance“ režimu. Be to, riedant nuokalnėn, „I-Roll“ atjungia variklį, taip išnaudodama sunkvežimio inerciją ir padėdama papildomai sutaupyti iki 2 % degalų.

Kaip tai veikia

Kaip tai veikia

„I-Shift“ sukurta standartinės nesinchronizuotos mechaninės pavarų dėžės pagrindu, todėl yra kompaktiška ir pasižymi mažais vidiniais nuostoliais. Jos paslaptis slypi elektroniniame valdymo bloke, kuris kontroliuoja sankabą ir pavarų perjungimą. Įvertinęs duomenis apie greitį, masę, kelio nuolydį ir sukimo momento poreikį, šis blokas kiekvieną pavarą perjungia neįtikėtinai tiksliai. Be to, sistema komunikuoja su varikliu, leisdama jam koreguoti sūkius ir stabdžius, kad važiavimo savybės būtų pačios geriausios.

„Volvo FH16“ pažeminta pavara

Sutvirtinta ir skirta itin sunkiems darbams

Jei važinėjate ypatingai sudėtingomis sąlygomis, jums patiks sutvirtinta „I-Shift“. Ji specialiai sukurta vietovėms, kuriose dažnai tenka važiuoti didesne nei 10 proc. įkalne ar nuokalne arba važinėti itin sunkiai išvažiuojamais keliais. Tai reiškia, kad dabar „I-Shift” galima naudoti tokioms sąlygoms, kada anksčiau mechaninė pavarų dėžė arba automatinė pavarų dėžė „Powertronic“ tebuvo vienintelės galimybės.

Pagerėjusi užvedimo galia kalvotose vietovėse

„I-Shift“ su pažemintomis pavaromis – pradėkite važiuoti bet kurioje vietoje

„I-Shift” tapo dar universalesniu ir lengviau valdomu. Automatinė pavarų dėžė dabar yra su vienos ar dviejų pažemintų pavarų pasirinktimi, taip pat galima papildomai pasirinkti atbulinės eigos pavaras. Jei vežate sunkius krovinius, žinote, kad kartais gali būti sunku pajudėti iš vietos, ypač kalvotoje vietovėje arba esant prastoms eismo sąlygoms. Galiausiai jums gali tekti iškrauti krovinius ar net prašyti vilkiko paslaugų, o tai turi labai didelę neigiamą įtaką jūsų laikui ir našumui. Įrenkite „Volvo FH16” „I-Shift” su pažemintomis pavaromis, ir šie rūpesčiai liks praeityje. Jūsų galimybė užvesti variklį labai pagerės, o krūvis sankabai sumažės iki 75 procentų, todėl sutaupysite nereikalingų remonto darbų.

„Volvo FH16“ mažesnės degalų sąnaudos

Judėkite lėtai, važiuokite taupiai

Ar tikrai „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis gali padėti taupiai naudoti kurą? Be abejo. Nes anksčiau dažnai tekdavo atsisakyti galimybės taupyti kurą norint lengvai užvesti sunkvežimį. Dėl pažemintų pavarų dabar galime užtikrinti jūsų sunkvežimiui didesnį galinės ašies perdavimo santykį, todėl galite išlaikyti vidutinį kelionės greitį esant daug mažesniems sūkiams, kai vairuojate tinkamais keliais. Todėl galite iki 2 proc. sumažinti degalų suvartojimą.

Nepriekaištingas valdymas esant labai mažam greičiui.

Puikus valdymas bet kuria kryptimi

Manevravimas važiuojant mažu greičiu yra vienas sudėtingiausių darbo aspektų. Dėl transmisijos santykio, kuris yra iki 32:1 (ir iki 37:1 atbuline eiga), „I-Shift” su pažemintomis pavaromis leidžia jums važiuoti tokiu lėtu greičiu kaip 0,5–2 km/h. Kontrolė visada jūsų rankose, todėl galite lengvai ir tiksliai pastatyti sunkvežimį, kai ketinate pakrauti ar iškrauti krovinius, taip pat išvengti nelaimingų atsitikimų, kurie gali sugadinti jūsų dieną ir sumažinti našumą.

Padidina sunkvežimio universalumą

Galite atlikti daugiau darbų.

„I-Shift” su pažemintomis pavaromis padidina sunkvežimio universalumą ir suteikia galimybę jums naudoti tą patį sunkvežimį įvairiomis važiavimo sąlygomis bei skirtingoms užduotims. Važiuojate keliu ir bekele? Reikia nuvežti sunkiausius krovinius? Dirbate dideliame aukštyje? Atliekate specialius darbus esant mažam greičiui? Jokių problemų. Dėl pažemintų pavarų modulio „I-Shift” matmenys padidėja tik 120 mm ilgio ir 48 kg svorio.

„Volvo FH16“ išplečia ribas

Ribų išplėtimas

Pažvelkite į „Volvo FH16“ su „I-Shift“ su pažemintomis pavaromis, dalyvaujantį masiniame 750 tonų iššūkyje.

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Dėl programinės įrangos „I-Shift“ galima pritaikyti jūsų vairavimo sąlygoms. Rinkitės vieną iš keturių papildomų paketų: statybvietės, distribucijos, tolimųjų reisų ar sunkiasvorių transporto priemonių. Taip pat rinkitės iš keleto galimybių, pvz., „I-See”, pažemintų pavarų ir papildomo galios nuėmimo įtaiso funkcijas.

Kaip „I-See“ gali sutaupyti degalų kalvotoje vietovėje?

„I-See“: padidina našumą ir santaupas

Važiuodami kalvota vietove net nepajusite, kaip „I-Shift“ ir „I-Shift Dual Clutch“ veikia su mūsų intuityvia technologija, kad dar labiau sutaupytumėte degalų.

Sužinokite, kaip veikia „I-See“
Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Išbandykite „Volvo FH16“

Norėtumėte išbandyti „I-Shift“ patys? Kreipkitės į vietinį „Volvo Trucks“ prekybos atstovą – jie mielai duos jums raktelius.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška