Mes žinome, kas ten dedasi. Žinome, kaip atrodo avarijos. Štai kodėl atliekame tiek daug papildomų bandymų, kurių teisės aktai nereikalauja.

Carlas Johanas Almqvistas

„Volvo Trucks“ eismo ir gaminių saugos skyriaus direktorius

Papildomos pastangos atliekant mūsų saugos bandymus: vaizdo siužetas

Interjeras

„Volvo FH“ naktinis režimas

Pasirinkę naktinį režimą, vairuotojai gali akimirksniu mygtuko paspaudimu išjungti visas nereikalingas prietaisų skydelio foninio apšvietimo lemputes. Vairuotojo regėjimo lauke atsispindi mažiau šviesos, ant priekinio stiklo ir šoniniuose veidrodėliuose lieka mažiau dėmesį blaškančių atspindžių. Geriausiai tinka naktį vairuojantiems tolimųjų reisų vairuotojams, taip pat važiuojant atbulomis ir manevruojant sudėtingomis oro sąlygomis ar aplinkoje, pavyzdžiui, prijungiant ir atjungiant priekabas.

„Volvo FH“ saugos liukas

SAUGOS LIUKAS

Kiekvienoje „Volvo FH16“ kabinoje yra didelis stoglangis, kuris sykiu atlieka ir avarinio liuko funkciją. Be to, dėl jo kabina yra šviesi, pripildyta gaivaus oro – ji padeda išlaikyti koncentraciją ir nenuleisti akių nuo kelio.

„Volvo FH“ saugos diržas

SAUGOS DIRŽAS

Maždaug pusės visų su sunkvežimiais susijusių mirčių būtų galima išvengti naudojant saugos diržą – šį faktą verta prisiminti kitą kartą išvažiuojant į kelią.

Išorė

„Volvo FH16“ priekinė apsaugos nuo palindimo sistema

Priekinės apsaugos nuo palindimo sistema

Sugeria dalį susidūrimo su automobiliu energijos, pasislinkdama atgal po sunkvežimiu. Dabar sistema pagaminta iš lengvesnių ir stipresnių medžiagų ir yra veiksminga važiuojant netgi didesniu greičiu. 

„Volvo FH16“ eksterjero apšvietimas

Žibintai

Įtaisėme priekinius gabaritinius žibintus dienos žibintus. Todėl kompaktiškas paketas užtikrina sumanų apšvietimą.

„Volvo FH16“ veidrodžiai ir langai

Veidrodžiai ir matomumas

Išmaniųjų funkcijų spektras suprojektuotas užtikrinti matomumą mūsų vairuotojams 360 laipsnių kampu. Tačiau FH16 dideli langai ir veidrodėliai taip pat užtikrina nuostabią aprėptį.

AKTYVIOS SAUGOS SISTEMOS

Sunkvežimis jums padės. Gaukite trumpą naudojamų „Volvo Trucks“ „Active Safety“ sistemų apžvalgą.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

PIRMIAUSIA RŪPINKITĖS SAUGUMU

Vietinis „Volvo Trucks“ atstovas gali pademonstruoti jums visas puikias saugos funkcijas ir atsakyti į visus jūsų klausimus šia tema.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška