„Volvo FL“ važiuoklė yra tikra svajonė antstatų montuotojams

Greitas ir universalus

„Volvo FL“ važiuoklę galima užsakyti su standartiniu išdėstymu arba pritaikytą bet kokiems poreikiams ir su reikiamu antstatu. Tvirta ir standi, plokščia, ketvirtainiška konstrukcija leidžia lengviau montuoti antstatą. Prie rėmo galima sumontuoti antstato tvirtinimo gembes. O „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos (VBI) pagreitina procesą. Todėl greičiausiu, ekonomiškai efektyviausiu būdu gausite puikiai savo verslui pritaikytą sunkvežimį.

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos
Priežiūros nereikalaujančių priekinių ašių linija

Priežiūros nereikalaujančios priekinės ašys

Atsižvelgiant į apkrovos reikalavimus, galima rinktis iš įvairių priežiūros nereikalaujančių priekinių ašių. Apkrova gali būti 4,0–7,1 tonos. „Volvo FL“ varomosios priekinės ašies su keturių ratų pavara apkrova 5,6 tonos.

Didelis našumas, kurį užtikrina elektroninė valdymo sistema

Greitas ir lengvas krovimas

Galima naudoti elektroninę valdymo sistemą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos aukštį. Tai laiduoja greitą ir efektyvų krovimą bet kokiame aukštyje.  

Pasirinkite pneumatinę arba linginę pakabą

Pasirinkite pakabą

Atsižvelgdami į ašies apkrovą, rinkitės pneumatinę arba linginę pakabą ar jų derinį.

Ratai įvairioms apkrovoms

Pasirinkite ratus

Pasirinkus D5K variklį, reikės 17,5 arba 19,5 col. ratlankių. Sunkesniems sunkvežimiams su 6 cilindrų varikliais rinkitės 19,5 arba 22,5 col.

Elektroninė stabdžių sistema (EBS)

„Volvo FL“ įrengti pneumatiniai stabdžiai su ventiliuojamais diskais priekyje ir gale. Elektroniškai valdoma stabdžių sistema (EBS) greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir saugo stabdžius nuo greito dėvėjimosi. Ši sistema turi ABS ir stabdžių derinimo sistemą, kuri pasitelkia skirtingus sunkvežimio stabdžius, kad padarytų stabdymą vienodą ir sumažintų padangų bei stabdžių dėvėjimąsi. Prie išplėstinio EBS paketo taip pat priklauso užlaikymo įkalnėje funkcija.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška

Pradėkite komplektuoti

Apsilankykite vietinėje „Volvo Trucks“ prekybos atstovybėje, kad aptartumėte konfigūracijos variantus ir sukomplektuotumėte savo tobulą „Volvo FL“ arba „Volvo FL 4x4“.

Artimiausios prekybos atstovybės paieška